چهار خبر مهم شبانه چهارشنبه ۱۸فروردین

سیاسی
چهار خبر مهم شبانه چهارشنبه ۱۸فروردین

عصر روز ۱۹فروردین ماه ساعات پرخبری به‌حساب می‌آید؛ واکنش فرزاد حسنی به خبر ترک ایران و پیوستن به شبکه ایران اینترنشنال، کتک خوردن کادر درمان از همراه بیماری در دهدشت، عزادار شدن میرحسین موسوی و بالاخره تیتر عجیب بازداشت موتورسواران تیرانداز در مرکز تهران مهمترین این اخبار هستند.

**************************************
تکذیب مهاجرت فرزاد حسنی
**************************************
در خبر اول باید برویم سراغ رد شایعه پیوستن فرزاد حسنی به یک شبکه خارجی. از ظهر امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین، شایعاتی درباره مهاجرت و پیوستن فرزاد حسنی به شبکه ایران اینترنشنال، فضای مجازی را پُر کرد اما این مجری سابق تلویزیون در گفتگو با خبرگزاری ایرنا ضمن تکذیب شایعه گفته «پشت میز مطالعه مشغول خواندن کتابی هستم شیرین؛ در منزل پدری و در کنار حضرت مادر.
و انشاء الله تا آخر عمر خدمتگزار همین خاک پاکم.» فرزاد حسنی است دیگر!

**************************************
ضرب و جرح پزشک اورژانس توسط همراهان بیمار
**************************************
ایسنا نوشته همراهان یک بیمار پزشک عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت را کتک زده‌اند. این عضور کادر درمان که سلمان محمدی معرفی شده گفته در اورژانس شیفت بودم که یک بیمار تصادفی را به اورژانس آوردند. نزدیک به ۹ نفر همراه بیمار بدون ماسک و هرگونه پروتکل‌های بهداشتی با خنده‌های بی مورد، جو اورژانس را مخدوش کرده بودند. با دیدن این صحنه، نزد همراهان بیمار رفتم و تذکرات لازم را دادم که ناخودآگاه اقدام به درگیری لفظی و نهایتا فیزیکی کردند و با زنجیر به سرم زدند و حدود دو ساعت بیهوش شدم. بعد از مداوا و انجام سی تی اسکن، وضعیت عمومی‌ام مساعد است.

**************************************
میرحسین موسوی عزادار شد
**************************************
براساس اخباری که منتشر شده حاجیه خانم سیده طاهره المدنی همسر حاج میراسماعیل موسوی خامنه به دیار حق شتافت. خبرگزاری‌ها او را همسر پدر میرحسین موسوی معرفی کرده‌اند.

**************************************
بازداشت موتورسواران تیرانداز در مرکز تهران
**************************************
عجیب‌ترین خبر اما درباره دستگیری دونفر است که به سبک فیلم‌های وسترن در مرکز تیراندازی می‌کرده‌اند با این تفاوت به‌جای اسب، روی موتور نشسته بوده‌اند. رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران ماجرا را اینطوری شرح داده است: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به تیراندازی و تخریب خودروهای پارک شده در کنار خیابان شهید نامجو با سلاح جنگی، دو موتورسوار، شناسایی و دستگیری عاملان درگیری به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به‌گفته سرهنگ سعید راستی ماموران انتظامی با کار اطلاعاتی هویت هر دو عامل اصلی درگیری و تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی پلیسی در مخفیگاهشان در حوالی هفت‌تیر دستگیر شدند و در همان بازجوئی اولیه به جرم انتسابی اعتراف و علت آن را قدرت نمایی اعلام کردند. هر دو متهم از افراد شرور و با سابقه بوده و پیش‌تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده‌اند.

بازدید اپلیکیشن 65 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزئیات جدید از دیدار نوه امام با رهبری جزئیات جدید از دیدار نوه امام با رهبری
سیاسی
سیدیاسر خمینی در گفتگو با جماران جزئیات جدیدی از دیدار نوه امام راحل با رهبر انقلاب را تشریح کرده است. مشروح این مصاحبه در پی می آید: نظر شما در خصوص اهمیت انتخابات پیش روی ریاست جمهوری چیست؟ به نظر من، با توجه به وضعیت خطیر فعلی به ویژه از…...
واکنش ایران به پیشنهاد جدید برجامی آمریکا واکنش ایران به پیشنهاد جدید برجامی آمریکا
سیاسی
نمایندگی دائمی ایران در سازمان ملل در پیامی توییتری به احتمال مطرح شدن پیشنهاد جدیدی از سوی واشنگتن درباره احیای برجام و کاهش تحریم‌ها واکنش نشان داد. در پیام توییتری نمایندگی ایران در سازمان ملل که بامداد امروز منتشر شده، آمده است: ایران درباره موضوعات با اعضای باقیمانده در برنامه…...
حسین دهقان:مدیران دولتم را از سپاه نمی‌آورم حسین دهقان:مدیران دولتم را از سپاه نمی‌آورم
سیاسی
سردار حسین دهقان، کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ می‌گوید: به‌عنوان فردی غیرنظامی نامزد شده ام و ایمان دارم به عنوان کاندیدای مستقل که به هیچ جریان سیاسی بدهی ندارد می‌توانم به مردم خدمت کنم و با حضورم در این جایگاه پایانی بر دعوا‌های جریان‌های سیاسی باشم. خبرآنلاین: سردار حسین دهقان اولین کاندیدای…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید