چندتا خرده خبر جالب که شاید ندیده باشید

فرهنگی
چندتا خرده خبر جالب که شاید ندیده باشید

 

۱-نفیسه روشن پس از به خاکسپاری آزاده نامداری در قطعه نام آوران با انتشار پستی خواسته است که اگر فوت کرد او را در قطعه هنرمندان و نام اوران خاک نکنند چرا که« آنجا همه از غمی که خوردن خوابیدن» خب خدمت خانم روشن عرض کنیم ایشان فعلا در جرگه نام آوران مطلقا قرار نمی گیرند در مورد هنرمند بودنشان هم باید بنشینیم و حرف بزنیم.

۲-مجید حسینی مشاور قالیباف و فعال اجتماعی چتی را منتشر کرده  و نوشته : ازاده نامداری هدف افشا قرار گرفت! افکار عمومی که امروز اینطور سوگواری می کند ، روزی برای مشروب نخورده ، تکه تکه اش کرد! میزبانش از سوئیس عکس ماء الشعیرش را فرستاده برای من! الکل ندارد! اما حالا نامداری مرده است و هر توضیحی در مورد ابرویش، بی‌فایده!

۳-بهنوش بختیاری در ماجرای مرگ آزاده نامداری به شدت به سالی تاک تاخته و او و برنامه اش را پر از رذالت و حسادت و کثافت و کینه و عقده های شخصی خوانده .

۴- پرستو صالحی و فریبا نادری که روزی در خط مقدم حمله به آزاده نامداری بودند در پست هایی ضمن توجیه آن واکنش های خود، به ابراز پشیمانی هم پرداخته اند. البته خیلی ملو.

۵-این خبر هم جالب است: یک بازیگر مشهور سینما به جرم اغفال و سواستفاده از یک زن با وعده ازدواج، به شش ماه حبس قطعی محکوم شده است.به‌گزارش رکنا، چندی پیش یک زن با انتشار ویدئویی از فریب خود توسط یک بازیگر خبر داد و گفت که وی به بهانه ازدواج بارها از من مبالغ کلانی را دریافت کرده است. او گفته که نه تنها ثروت خود را در این رابطه از دست داده بلکه زندگی‌اش نیز از هم پاشیده شده است.وی اخیرا با شکایت شخصی به شش ماه حبس قطعی و ۷۵ ضربه شلاق محکوم شده است.

بازدید اپلیکیشن 167 , بازدید سایت 4

اخبار مرتبط

پخش سریال ۱۸+ برای نوجوانان در شبکه امید پخش سریال ۱۸+ برای نوجوانان در شبکه امید
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، احمد رنجبر | شبکه امید به تازگی پخش مینی‌سریال «وقتی آنها ما را می‌بینند» را شروع کرده است. این سریال محصول سال ۲۰۱۹ نتفلیکس است که برای مخاطب بالای ۱۸ سال ساخته شده. شبکه پنج، آبان سال پیش «وقتی آنها ما را می‌بینند» را پخش کرده بود…...
باران کوثری به کرونا مبتلا شد باران کوثری به کرونا مبتلا شد
فرهنگی
فیلم نیوز: باران کوثری که این روزها مشغول بازی در سریال «ملکه گدایان» است به ویروس کرونا مبتلا شد. «ملکه گدایان» یکی از سریال هایی است که این روزها تصویربرداری اش در حال انجام است و تست کرونا باران کوثری که نقش اصلی سریال را بازی می کند مثبت اعلام…...
شاهکارهای موسیقی پاپ ایرانی : ۳- سیمین بری شاهکارهای موسیقی پاپ ایرانی : ۳- سیمین بری
فرهنگی
ترانه سیمین بری را جمشید شیبانی بر مبنای شعری از ابراهیم صفایی ساخته است . اما آیا خواننده آن خود اوست؟ جمشید شیبانی فعالیت اصلی اش در عرصه سینما بود و یازده فیلم کارگردانی کرد. مثل سه دلباخته ، خانم دلش موتور می خواد ، دختر نگو بلا بگو و…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید