پیکر ماه‌چهره خلیلی به ایران نمی‌آید

فرهنگی
پیکر ماه‌چهره خلیلی به ایران نمی‌آید

ایسنا نوشت: نعیمه نظام‌دوست از دوستان ماه‌چهره خلیلی اعلام کرد پیکر این هنرمند به ایران نخواهد آمد و در لندن به خاک سپرده می‌شود.

نعیمه نظام‌دوست ـ بازیگر سینما و تلویزیون، در حالی که از شدت گریه و ناراحتی به‌خاطر درگذشت ماه‌چهره خلیلی به سختی صحبت می‌کرد، چنین ادامه داد: چه بگویم؟! ماه‌چهره عشق بود، زندگی بود، قوی بود، مهربان بود.

نظام‌دوست با بیان اینکه چند ماهی می شد که متوجه بیماری ماه‌چهره خلیلی شده بود، عنوان کرد: من ماه آذر سال گذشته بود که متوجه بیماری‌اش شدم … آمده بود ایران. گفت من بروم کارهایم را بکنم و برگردم. قرار بود بیاید ایران. خیلی کارها داشتیم که بکنیم اما نشد.

این هنرمند در ادامه از دوستی ۱۳ ساله‌اش با ماه‌چهره خلیلی گفت و با بغض عنوان کرد: ۱۳ سال است که ماه‌چهره را می شناختم. سر تصویربرداری سریال «نردبام آسمان» در سال ۸۶ بود که دوستی‌مان شکل گرفت.

نظام‌دوست با اشاره به اینکه ماه‌چهره خلیلی ساکن خارج از کشور بوده ولی در ایران هم خانه داشته و زیاد به ایران می آمده است، گفت: با اینکه ساکن خارج از کشور بود اما زیاد با هم رفت و آمد داشتیم. خیلی عِرق ایران را داشت. ماه‌چهره خیلی ایرانی بود، خیلی.

به گفته نظام‌دوست، ماه‌چهره خلیلی در همان لندن به خاک سپرده می شود و پیکر او را به ایران نخواهند آورد.

بازدید اپلیکیشن 192 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

عادل فردوسی پور آبان‌ماه به خانه مردم می‌آید عادل فردوسی پور آبان‌ماه به خانه مردم می‌آید
فرهنگی
عادل فردوسی پور که پیش از این خبر ساخت برنامه جدیدش تحت عنوان ۹۹ به همراه تصویر مجوز ساختش در رسانه ها منتشر شد، این روزها در حال آماده کردن مقدمات ساخت این برنامه است. عادل فردوسی پور آخرین بار در برنامه ۹۰ روی آنتن زنده رفت، قرار است که…...
درباره مهاجرت مانی رهنما و دو خواننده دیگر درباره مهاجرت مانی رهنما و دو خواننده دیگر
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، بهنام مظاهری | در هفته اخیر هم مثل دو هفته پیش هیچ کار شاخص جدیدی به مارکت نیامد و حتی سالار عقیلی هم برای دومین هفته متمادی است که اثری منتشر نکرده و فکر می‌کنم کم‌کم باید نگرانش شویم و به پلیس اطلاع بدهیم. اما نروید، این…...
دعوای عَلَم میان دو  ‌روحانی دعوای عَلَم میان دو ‌روحانی
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح | بازنشر یک گفت‌وگوی قدیمی از حجت‌الاسلام قرائتی با شبکه خبر باعث ایجاد دردسر برای او و نیز عصبانیت جامعه هیاتی و مذهبی شده است. حجت‌الاسلام قرائتی در این ویدئو که بخشی از برنامه پیشخوان خبر در ۲۸مهر ۱۳۹۴ است؛ «گرفتاری اصلی (در عزاداری‌ها) را این دانست…...

پاسخ دهید