پیکر آزاده نامداری به خاک سپرده شد

فرهنگی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 2 عکس
پیکر آزاده نامداری به خاک سپرده شد

پیکر آزاده نامداری مجری سابق صداوسیما پس از اقامه نماز در قطعه هنرمندان بهشت زهرا و در جوار مرحومه صدیقه کیانفر به خاک سپرده شد.
به گزارش خبرآنلاین، پیکر آزاده نامداری که روز شنبه(۷ فروردین) در منزلش پیدا شد، پس از طی مراحل قانونی، روزگذشته(یکشنبه ۸ فروردین) به خانواده‌اش تحویل داده شد و امروز(دوشنبه ۹فروردین) در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد، با اینکه خانواده آن هنرمند از مردم خواسته بودند تا به بهشت زهرا نروند اما بازهم جمعیت زیادی برای تشییع پیکر این مجری به بهشت زهرا رفتند. روز گذشته خانواده وی طی بیانیه‌ای از مردم خواسته بودند به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این مراسم حضور پیدا نکنند.
پدر آزاده نامداری در سخنانی بیان کرد: آزاده روحش آزاده بود آزاده من خیلی مهربان بود. من خودم دبیر ادبیات هستم اهل ادبیات و قلم هستم.
وی ادامه داد: دختر من روشنفکر و خردمند بود از یک خانواده معلم بود معلم‌ها اهل زندگی و وفا و امید هستند امیدوارم حلالش کنید. او در عمر کوتاهش مردم را دوست داشت. هرچه در فضای مجازی می‌نویسند دروغ است هرکسی می‌خواهد حقیقت را بداند با من صحبت کند.
این مراسم امروز با حضور جمعی از آشنایان او، مردم و برخی هنرمندان برگزار شد و حجت‌الاسلام دعایی بر پیکر آزاده نامداری نماز خواند. همچنین پیکر این مجری سابق تلویزیون در قطعه هنرمندان و در کنار مزار صدیقه کیانفر به خاک سپرده شد.
آزاده نامداری مجری تلویزیون طی یک دهه در این رسانه فعالیت داشت. درگذشت این مجری تلویزیون نیز با حواشی مختلفی همراه شد و هنوز علت مرگ او هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.
امشب ساعت ۲۰ نیز مراسم یادبود وی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

بازدید اپلیکیشن 74 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چند نکته ملتهب ‌که شما را عصبانی می‌کند! چند نکته ملتهب ‌که شما را عصبانی می‌کند!
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، ساعد برقی | پیش درآمد: می‌دانم چیزی که خواهم نوشت مخالفان فراوانی دارد. چرا که اساسا قابل اثبات نیست و می‌توان گشت و مثال‌های نقض ازآن پیدا کرد و کل ایده را به هم ریخت. اما از طرفی در این دنیا چه چیزی قابل اثبات است. ژانر…...
‌۱۰‌بازیگر موفق سریال‌های شبکه خانگی در سال‌۹۹ ‌۱۰‌بازیگر موفق سریال‌های شبکه خانگی در سال‌۹۹
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، وحید سعیدی / احمد رنجبر | از جمله اتفاقات مهم سال ۹۹ تعدد سریال‌هایی است که در شبکه نمایش خانگی توزیع شدند. همزمان با رشد این سریال‌ها، وی‌اودی‌ها نسبت به سال‌های پیش شرایطی بهتر پیدا کردند. علاوه‌بر بهبود زیرساخت‌ها، سینما به دلیل شیوع کرونا مشتری خود را…...
نوروز با کیمیایی؛ بلیت سینما ۳۰هزار تومان شد نوروز با کیمیایی؛ بلیت سینما ۳۰هزار تومان شد
فرهنگی
مهر: مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش نام سه فیلم اکران نوروزی را اعلام کرد. مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش در گفتگو با ما درباره خروجی جلسه امروز ۲۴ اسفندماه بیان کرد: در جلسه امروز طبق تصمیمی که همه اعضای این شورا گرفتند مقرر شد فیلم‌های اکران نوروزی از…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید