دانلود اپلیکیشن هفت صبح

پیکان با VAR ایرانی ذوب‌آهن را برد و دوم شد!

ورزشی
پیکان با VAR ایرانی ذوب‌آهن را برد و دوم شد!

تیم فوتبال پیکان در شرایطی امروز موفق شد به برتری یک بر صفر مقابل ذوب‌آهن دست پیدا کند که در دقیقه ۸۳ نزدیک بود نتیجه تغییر پیدا کرده و با اعلام پنالتی به سود ذوب مساوی شود. محمدرضا اکبریان، داور مسابقه بنابر اعلام محسن سلطانی، کمک دوم خود در لحظات پایانی این دیدار خطای مدافع پیکان را تشخیص داد و برای ذوب‌آهن پنالتی گرفت ولی لحظاتی بعد تصمیم‌اش را عوض کرد و بازی را به جریان انداخت.

در تصاویر تلویزیونی و بنابر گفته افرادی که آن لحظه در ورزشگاه حضور داشتند، مشخص نشد داور بر چه مبنایی از تصمیم خود در اعلام پنالتی صرف نظر کرده و اگر کمک دوم او خطا تشخیص داده، چرا مجددا همان کمک پنالتی را برگردانده است. امیر صادقی‌پناه، مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پس از دیدار با ذوب‌آهن در این باره اظهار کرد: پس از پایان مسابقه کمک دوم به ما گفت دستم به اشتباه روی ویبره رفت و آقای اکبریان، داور وسط فکر کرد من می‌گویم باید پنالتی بگیرد، اما بعد به داور گفتم اشتباهی دستم روی ویبره فته و به همین دلیل نظرش را برگرداند.

به هر حال این بازی با پیروزی یک بر صفر پیکان بر ذوب آهن به پایان رسید و شاگردان مجتبی حسینی با این پیروزی ۱۰ امتیازی شدند و به رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

بازدید اپلیکیشن 29 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید