پیش‌بینی کاهش قیمت در بازار لوازم‌خانگی

اقتصادی
پیش‌بینی کاهش قیمت در بازار لوازم‌خانگی

رئیس اتحادیه صنف توزیع‌کنندگان لوازم خانگی ایران معتقد است با افزایش تولید لوازم خانگی در ماه‌های آینده به ویژه جایگزینی محصولات جدید به جای برندهای کره‌ای، کاهش قیمت‌ها رقم خواهد خورد.

سید مرتضی میری افزود:‌ از اردیبهشت‌ امسال تاکنون با وضعیت باثباتی در بازار لوازم خانگی مواجه‌ایم و علاوه بر افزایش نیافتن قیمت‌ها، رکود بر بازار حاکم است.

به گفته رئیس اتحادیه صنف توزیع‌کنندگان لوازم خانگی ایران، با توجه به ایام محرم و صفر پیش‌بینی می شود دست کم تا ۴۵ روز آینده تغییر خاصی را در بازار شاهد نباشیم.

وی خاطرنشان‌کرد:‌ اکنون تولیدات شرکت‌های مختلف لوازم خانگی در مقایسه با پارسال افزایش یافته و مشکلات ارزی‌شان نیز تا حدودی برطرف شده است.

میری بیان داشت:‌ سه برند مطرح کره ای نیز در طول ماه های گذشته به دلیل تحریم ها تا حدودی از بازار کشورمان حذف شده بودند اما طی دو تا سه ماه آینده برندهای بومی‌سازی شده با استفاده از امکانات و توانمندی‌های داخلی خود، تولیدشان را از سر می‌گیرند، به طوری که پیش‌بینی می‌شود بتوانند بازار را از محصولات جدید خود اشباع کرده و کاهش قیمت‌ها را رقم بزنند.

وی ادامه داد: این شرکت‌ها توانستند با یافتن منابع اصلی تامین قطعات و لوازم خود در چین و ترکیه، اجناس درجه یک با استاندارد اروپایی را وارد کرده و در کارخانه‌هایشان به خطوط تولید تزریق کنند و در ماه‌های آینده ابتدا به تولید انواع لباسشویی، یخچال و فریزر و ساید پرداخته و در گام بعدی ماشین ظرفشویی تولید خواهند کرد.

بازدید اپلیکیشن 61 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کارشناس بازار: خانه ارزان نشده است کارشناس بازار: خانه ارزان نشده است
اقتصادی
امروز املاک در رکود شدید به سر می‌برد و همین رکود باعث شده است قیمت مسکن کمی تغییر کند اما نمی شود گفت ملک ارزان شده است و یا پیش بینی کرد که تا چند ماه آینده قیمت مسکن ۲۰ یا ۳۰ درصد کاهش پیدا می کند. حمید فرخ روز…...
اصل بدهی بابک زنجانی بالای ۲٫۱ میلیارد دلار است اصل بدهی بابک زنجانی بالای ۲٫۱ میلیارد دلار است
اقتصادی
وزیر نفت با بیان اینکه احیاء کارت سوخت مصرف بنزین را کاهش نداد، گفت: وزارت نفت برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد. به گزارش خانه ملت، بیژن زنگنه وزیر نفت چندی از موضوعات مهم در حوزه تحت اختیار خود را همچون آخرین وضعیت پیگیری بدهی‌های بابک زنجانی، کم و کیف…...
درس‌هایی از سرمایه‌گذاری در بورس درس‌هایی از سرمایه‌گذاری در بورس
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، احمدرضا نجفی | ما ۳۰ روز است که همزمان با موج تازه هجوم سرمایه‌گذاران جدید در بورس، پولی جور کردیم و وارد بورس شدیم. در این مدت بیشتر درگیر تحلیل‌های بورسی هستیم. از قبل آنها را پیگیری و مطالعه می‌کردیم تا بتوانیم اطلاعات حداقلی از شیوه معاملات…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید