دانلود اپلیکیشن هفت صبح

پیشنهاد خنده‌دار بدترین باشگاه دنیا برای جذب لیونل مسی

ورزشی
پیشنهاد خنده‌دار بدترین باشگاه دنیا برای جذب لیونل مسی

لیونل مسی، که قراردادش با بارسا به پایان رسیده و اکنون بازیکن آزاد است، از بدترین باشگاه جهان پیشنهادی دریافت کرده است.

به گزارش ورزش سه باشگاه کوچک ایبیس برزیل که در شهر رسیف برزیل واقع شده است به دلیل اینکه در سال های ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۴ سه سال و ۱۱ماه را بدون چشیدن طعم پیروزی پشت سر گذاشت به عنوان بدترین باشگاه جهان شناخته می شود و نامش در کتاب رکوردهای گینس هم ثبت شده است. آنها ۳۰۰ هزار فالوئر خود در توییتر را با انتشار پیشنهاد قراردادی ۱۵ ساله به مسی که بندهای خنده داری نیز داشت، حسابی سرگرم کردند.

طبق این قرارداد پیشنهادی مسی نمی تواند پیراهن شماره ۱۰ مورد علاقه خود را بپوشد، او لازم نیست گل های زیادی بزند و همچنین باید اعتراف کند که پله از دیگو مارادونای فقید، هموطن و سرمربی سابقش، بهتر است. بندهای این قرارداد به شرح زیرند:

– قرارداد ۱۵ ساله که از اول جولای سال ۲۰۲۱ آغاز می شود

– حقوق بر اساس کارایی (اگر او استحقاقش را داشته باشد)

– او نمی تواند گل های زیادی بزند

– او نمی تواند قهرمان شود

– او نمی تواند پیراهن شماره ۱۰ را بپوشد (به افتخار و یادمان مائورو شامپو این پیراهن بایگانی شده است)

– او سه بار باید جلوی آینه قسم بخورد که پله بهتر از مارادونا است

این باشگاه در سال های گذشته و وقتی مورینیو از سمت خود در چلسی برکنار شد نیز به این سرمربی پیشنهاد خنده دار دیگری ارائه داده بود که بند هایی شامل تحویل یک سبد غذایی به جای حقوق ماهانه این مربی و همچنین پاداش در صورت شکست تیم و اخراج در صورت قهرمانی بود!

آنها همچنین در سال ۲۰۱۳ از تیم ملی اسپانیا که در آن زمان قهرمان جهان بود، دعوت کردند تا در یک مسابقه دوستانه برابر هم بازی کنند.

اگرچه باشگاه‌هایی مانند پاری سن ژرمن و منچستر سیتی به جذب مسی ابراز تمایل کرده اند، اما به نظر می رسد که مسی قراردادش را برای دو سال دیگر با بارسلونا تمدید کند.

بازدید اپلیکیشن 47 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید