پیروزی پرسپولیس در شب ناکامی علیرضا بیرانوند

ورزشی
پیروزی پرسپولیس در شب ناکامی علیرضا بیرانوند

پرسپولیس با سه گل هوادار را شکست داد.

گل اول پرسپولیس در دقیقه ۱۳ توسط یورگن لوکادیا به‌ثمر رسید. حرکت فکر شده پرسپولیس با پاسکاری‌ از سمت راست منجر به دومین گل فصل لوکادیا شد. پاس از پشت محوطه اسماعیلی‌فر به سعید صادقی برای خود دانیال کاشته شد و پاس مدافع راست پرسپولیس به دهانه دروازه با ضربه لوکادیا تبدیل به گل شد.

دقیقه ۳۶، سعید صادقی گل دوم را زد؛ توپ با از ارسال از سمت چپ پس از برخورد به مدافع هوادار به صادقی رسید و این بازیکن با دریبل مدافع حریف و شوتی زیبا دروازه فراهانی را باز کرد؛ شوت سعید صادقی پس از برخورد به تیرک وارد دروازه شد.

دقیقه ۶۱ در شرایطی که هوادار جلو کشیده بود توپگیری بازیکنان پرسپولیس از سمت چپ و بازیسازی سریع منجر به حرکت پا به توپ سعید صادقی شد و این بازیکن با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه دبل کرد.

هشت دقیقه مانده به پایان بازی، داریوش شجاعیان پشت ضربه پنالتی اعلام شده برای هوادار ایستاد و با شوت محکم پای چپ توپ پس از برخورد به تیرک افقی وارد دروازه پرسپولیس کرد. دروازه پرسپولیس با گلری علیرضا بیرانوند پس از چهار بازی و بیش از ۴۴۰ دقیقه سرانجام از روی نقطه پنالتی باز شد. داریوش شجاعیان اولین گل خورده فصل را به پرسپولیس تحمیل کرد و شوت او به نوعی بود که گرفتنش بسیار سخت به‌نظر می‌رسد اما بیرانوند هم خلاف جهت شیرجه زد

دیدگاهتان را بنویسید