پیروزی دراماتیک پرسپولیس در تبریز

ورزشی
video
play-sharp-fill
پیروزی دراماتیک پرسپولیس در تبریز

پرسپولیس موفق شد در دیدار هیجان‌انگیز در آخرین ثانیه‌های بازی مقابل تراکتور پیروزی را به‌چنگ بیاورد.

گل اول مسابقه در دقیقه 18 توسط محمد عمری وارد دروازه تراکتور شد. پیش از آن، تراکتوری‌ها دو موقعیت خوب ساخته بودند اما محمد عمری، جوان‌ترین بازیکن ترکیب پرسپولیس روی پاس خوب ترابی، با یک شوت زیبا و زمینی از پشت محوطه دروازه حریف را فرو ریخت.

مهدی ترابی، گل دوم را برای پرسپولیس زد؛ دقیقه 31 حرکت انفرادی عالی محمد عمری پرسپولیس را در موقعیت گلزنی قرار داد و زننده گل اول بازی ترجیح داد توپ را در دهانه دروازه به ترابی پاس دهد و اختلاف دوبرابر شد. عمری به طور کلی مدافعان و دروازه‌بان تراکتور را با حرکاتش به هم ریخته بود و در لحظه آخر با از خود گذشتگی پاس گل داد.

محمد عباس‌زاده، در دقیقه 69 روی سانتر بی‌نقص ابوالفضل رزاق‌پور از سمت چپ، بدون اینکه مزاحمت خاصی از سوی مدافعان پرسپولیس احساس کند با ضربه سر گل اول تراکتور را زد. همین بازیکن در دقیقه 84، از روی نقطه پنالتی با شوت محکم پای چپ دروازه بیرانوند را برای دومین مرتبه باز کرد اما کار به پایان نرسید تا دقیقه پنجم وقت‌های تلف‌شده فرا برسد.

در این لحظه سانتر بلند سروش رفیعی باعث ایجاد موقعیت شد و دو شوت بازیکنان پرسپولیس برگشت داده شد و در نهایت وحدت حنانوف، مرادیان و مدافعان تراکتور را در شلوغی محوطه تسلیم کرد تا بازی سه بر دو به نفع پرسپولیس تمام شود.

دیدگاهتان را بنویسید