پولتان را با خرید این پنج مورد هدر ندهید

اقتصادی
پولتان را با خرید این پنج مورد هدر ندهید

ما در زندگی کار می‌کنیم تا با حقوق خود، نیازهای زندگی‌مان را جبران کنیم. از خرج برای تفریح‌ها گرفته تا مایحتاج زندگی؛ ولی شاید جالب باشد بدانیم، ما می‌توانیم تفریحات و مایحتاج زندگی خود را با خرج‌های کمتر برآورده کنیم تا پول بیشتری پس‌انداز کنیم. شاید هم بخواهیم خرج مسائل دیگری کنیم. این موضوع کاملا به برنامه‌های شخصی خودمان بستگی دارد.

۱. موبایل جدید

خرید موبایل مدل‌های جدید به معنای خرج کردن میلیون‌ها تومان پول است. بهتر است اگر موبایل دارید به هوای خرید یک موبایل جدید (تنها به دلیل مدل بالاتر) پول خود را خرج نکنید.

۲. قرص‌های ویتامین

ویتامین‌های بدن ما باید از غذاهایی که می‌خوریم تأمین شود و قرص‌های ویتامین جزو خرج‌های اضافی است. اگر این اتفاق نمی‌افتد و بدن شما کمبود ویتامین دارد، مشکل از تغذیه‌ نامناسب یا نقص سیستم جذب بدن است. به‌راحتی می‌توان با ورزش کردن جذب بدن را بالا برد یا با دقت در تغذیه مناسب، مواد مغذی را به بدن رساند.

۳. قهوه‌ در کافه

قهوه به دلیل کافئین و طعم گس، طرفداران بسیاری دارد. این نوشیدنی را اگر در خانه تهیه کنیم خیلی ارزان‌تر از کافه برای ما آب می‌خورد.

۴. غذاهای بیرون

تهیه‌ غذا از رستوران‌ها و کافه‌ها تقریبا دو برابر مبلغی تمام می‌شود که برای تهیه‌ آن غذا در خانه می‌توانید صرف کنید.

۵. هزینه‌ بیش از حد اینترنت

یک یا دو بسته اینترنتی در ماه، قابل توجیه است؛ اما اگر بیشتر شود به این معنی است که شما زمان زیادی را در بستر اینترنت صرف می‌کنید که نه‌تنها به سلامت روان و فیزیک شما آسیب می‌رساند؛ بلکه صرفه‌ اقتصادی هم ندارد.

بازدید اپلیکیشن 136 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چرا دلار گران شد؟ چرا دلار گران شد؟
اقتصادی
ساعاتی پیش صرافی ملی نرخ دلار را با بیش از سه هزار تومان گرانتر از نرخ صبح امروز خود معادل ۲۶ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرد. رشد ۱۳ درصدی نرخ دلار صرافی ملی در یک روز برای نزدیک شدن این نرخ به نرخ بازار اثرگذار خواهد بود؟ علت گرانی…...
اسرار بازار فروش اسباب‌بازی در ایران اسرار بازار فروش اسباب‌بازی در ایران
اقتصادی
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی با بیان اینکه آمار در زمینه تولید، واردات و مصرف اسباب بازی ناقص و محدود است، تصریح کرد: در زمینه مصرف اسباب بازی پژوهش‌هایی انجام شده که خیلی دقیق نیست، اما این پژوهش‌ها نشان می‌دهد مصرف سرانه اسباب بازی برای هر کودک زیر…...
راه‌ میان‌بر برای پیدا کردن سریع مستاجر راه‌ میان‌بر برای پیدا کردن سریع مستاجر
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، گروه بازار | دو هفته بیشتر از تابستان باقی نمانده است؛ اگر صاحبخانه هستید، همین مدت کوتاه باقی مانده از فصل تابستان را فرصت دارید تا دنبال یک مستاجر خوب بگردید. در چنین زمان کمی شاید نتوان زیاد روی مشاوران املاک حساب باز کرد. کار آنها کمی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید