خبر فوری : سردار سعید محمد با انتشار ویدئویی برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ اعلام کاندیداتوری کرد

پنج روز آینده هوا در کدام نقاط کشور دونفره است؟

اجتماعی
پنج روز آینده هوا در کدام نقاط کشور دونفره است؟

روز شنبه دوم اسفند با ورود موج بارشی جدید به کشور در شمال غرب و غرب کشور همچنین استان‌های واقع در دامنه شمالی و جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی، شمال شرق و شرق کشور بارش برف و باران خواهیم داشت.

صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: امروز بارش برف و باران در استان‌های کردستان، اردبیل، کرمانشاه، همدان، زنجان، مرکزی، لرستان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، البرز، تهران، خراسان شمالی، جنوب یزد، برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی آذربایجان غربی، غرب اصفهان، شمال سمنان، شمال خراسان رضوی و شمال فارس داریم.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: همچنین امروز در استان‌های جنوبی کشور رگبار و رعد و برق‌ پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: امروز شدت بارش‌ها در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز مرکزی است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز در اغلب مناطق کشور وزش باد شدید داریم و در برخی نقاط شمال غرب و شرق و جنوب شرق، گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: روز آینده در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و برخی نقاط استان‌های کرمان بارش برف و باران داریم و در جنوب فارس و برخی مقاطع هرمزگان بارش باران گاهی با رعد و برق و در استان‌های ساحلی خزر بارش های پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان اظهار داشت: روز آینده در نیمه شرقی کشور و استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید است و در شرق و جنوب شرق گردوخاک خواهیم داشت.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز شنبه در بخش‌هایی از استان‌های کرمان، هرمزگان و فارس بارش پراکنده و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وی افزود: روز شنبه با ورود موج بارشی جدید به کشور در استان‌های واقع در شمال غرب و غرب کشور همچنین استان‌های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی، شمال شرق و شرق کشور بارش برف و باران خواهیم داشت.

ضیائیان افزود: روز یک شنبه سوم اسفند در غرب و شمال غرب همچنین سواحل غربی خزر و استان‌های خراسان جنوبی، کرمان، فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش خواهیم داشت.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه چهارم اسفند در نوار شمالی کشور، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، فارس، جنوب کرمان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر بارش‌ خواهیم داشت.

ضیائیان تاکید کرد: از امروز تا شنبه کاهش محسوس دما بین ۸ تا ۱۲ درجه در نیمه شمالی کشور خواهیم داشت.

وی در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران روز آینده صاف همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید پیش بینی می‌شود همچنین روز سه‌شنبه نیز آسمان تهران صاف است بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۱۱ و چهار خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده همدان با کمینه دمای هشت درجه زیر صفر و شهرکرد با کمینه دمای ۱۱ درجه زیر صفر سردترین مراکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۷ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.

ضیائیان اظهار داشت: روز آینده در ۱۶ استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود

بازدید اپلیکیشن 23 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

قرن‌ پانزدهم ‌چه‌ موقع از ‌راه می‌رسد؟ قرن‌ پانزدهم ‌چه‌ موقع از ‌راه می‌رسد؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | ‌بحث تاریخ و اینکه یک دهه کی تمام می‌شود و یک قرن سال آخرش کی است از آن بحث‌های گیج‌کننده است که در آن نگاه علمی به شکل کامل در تضاد با نگاه عامیانه قرار می‌گیرد. طبق اطلاعیه دانشگاه تهران،‌ قرن چهاردهم شمسی در ۲۹ اسفند…...
خبر خوب درباره تاثیر واکسن ایرانی بر کرونای انگلیسی خبر خوب درباره تاثیر واکسن ایرانی بر کرونای انگلیسی
اجتماعی
عضو علمی ستاد مقابله با کرونا می‌گوید نتیجه آزمایش‌های واکسن «کوو ایران برکت» نشان داده است که این واکسن اثربخشی بالایی در غلبه بر ویروس انگلیسی دارد و تاکنون هیچ واکسنی در دنیا به این اندازه نتیجه‌بخش نبوده است. مینو محرز در گفتگو با روزنامه وطن امروز گفته: در اواخر…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند تا مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۹ هزار و ۲۸ نفر رسید. به گفته سیماسادات لاری، از دیروز تا امروز ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷…...

پاسخ دهید