دانلود اپلیکیشن هفت صبح

پلیس با حکم جلب مرادمند به اردوی استقلال رفت

ورزشی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 3 عکس
پلیس با حکم جلب مرادمند به اردوی استقلال رفت

مدافع استقلال در اردوی این تیم پیش از دیدار برابر پدیده مشهد با اتفاق نگران‌کننده‌ای مواجه شد که با وساطت فرهاد مجیدی این موضوع فعلا فیصله یافت.

به گزارش “ورزش سه”، در فاصله ساعاتی مانده به دیدار استقلال مقابل پدیده مشهد، چک رضایتنامه مرادمند به پدیده مشهد به دردسر بزرگی برای این بازیکن تبدیل شد. حاضران در اردوی آبی‌ها خبر می‌دهند که یک فرد به عنوان وکیل و با همراهی پلیس در هتل حضور یافته و با عنوان شکایت چک برگشتی مدافع آبی‌ها، خواهان جلب وی می‌شود. در شرایطی که ماموران قصد بازداشت مرادمند را داشتند، فرهاد مجیدی از این موضوع آگاه شده و در گفتگویی با فرد شاکی او را راضی می‌کند در شرایط کنونی از این تصمیم کوتاه بیاید. سرمربی آبی‌ها به شاکی اعلام می‌کند چند روز دیگر به مدافع تیمش مهلت بدهد و در صورتی که این مساله میسر نشود خودش تعهد پرداخت آن را برعهده خواهد گرفت.

در نهایت این غائله چند دقیقه‌ای که تمرکز اردویی استقلال و کادرفنی و بازیکن این تیم را برهم ریخت، با توافق طرفین به پایان رسید و مرادمند به اتاق خودش بازگشت و آماده جدال با پدیده مشهد شد.

در همین رابطه وکیل بیرانوند نادر پارسا در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه” گفت: باید بگویم با وساطت آقای مجیدی و اینکه ایشان حاضر شدند تا از حساب شخصی خودشان چک بدهند موکل من آقای مرادمند فعلاً بازداشت نمی‌شود.او در ادامه افزود: این در حالی است که آقای مددی امروز من را به دفتر خود فراخواند و درخصوص پرداخت مبالغ متعهد شد گفت شما به باشگاه بیاید تا ان‌شاءالله از اولین پرداختی مرادمند با شما به توافق برسیم، درصورتی‌که مشخص نیست اولین پرداختی مرادمند چه تاریخی باشد اما مجیدی قول داد که طی این هفته چک شخصی‌اش را بدهد و ماجرا به پایان برسد.

بازدید اپلیکیشن 73 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید