دانلود اپلیکیشن هفت صبح

پست اینستاگرامی امیرعبداللهیان از قرنطینه

سیاسی
پست اینستاگرامی امیرعبداللهیان از قرنطینه

وزیر امور خارجه کشورمان که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در قرنطینه به سر می برد، با انتشار پستی تاکید کرد که با وجود شرایط کنونی تلاش برای پیگیری حقوق ملت ایران به هیچ وجه متوقف نشده است.

متن پیام اینستاگرامی امیرعبداللهیان به شرح زیر است:

سلام به شما،

در روزهای گذشته با ابتلا به بیماری کرونا، به توصیه پزشکان در خانه‌ قرنطینه‌ام، اما این به آن معنا نیست که رایزنی‌های دیپلماتیک و تلاش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف شده است. در چند روز گذشته در گفت‌وگوهای تلفنی با همتایانم، از جمله وزرای خارجه روسیه، چین، آذربایجان، عراق، سوریه، انگلیس ، ترکیه و آلمان ، به بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث دوجانبه ، منطقه‌ای و بین المللی ادامه دادم. این گفت‌وگوها در ساعات و روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.

از همه عزیزانی که در این روزها ابراز لطف داشته و جویای وضعیت سلامت من بودند، کمال تشکر را دارم. امیدوارم با پایان دوره ابتلا به این بیماری، توفیق یافته و به سرعت به محل خدمت بازگشته و با انرژی بیشتر از قبل در جهت تحقق منافع ملت بزرگ ایران بکوشم.

پ.ن: ضمنا صفحه اینستاگرام من به حساب کنونی به آدرس AmirabdollahianHossein منتقل شده و تلاش می‌کنم از این پس به صورت مرتب در خصوص فعالیت‌های خود و همکارانم به ملت عزیز ایران گزارش دهم.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید