پرواز دو فروند B-52 آمریکا در منطقه ارزشی ندارد

سیاسی
پرواز دو فروند B-52 آمریکا در منطقه ارزشی ندارد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه پرواز دو فروند هواپیما B-52 آمریکا به روی منطقه و بازگشت آنها ارزش عملیاتی قابل توجهی ندارد، گفت: برای پاسخ به همه تهدیدات آمادگی کامل داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز(دوشنبه) در حاشیه همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جمع خبرنگاران درباره تحرکات اخیر آمریکا در منطقه، گفت: پرواز دو فروند هواپیما B-52 آمریکا به روی منطقه و بازگشت آنها ارزش عملیاتی قابل توجهی ندارد.

باقری ادامه داد: طی یک ماه اخیر ناو هواپیمابر و ناو بالگردبر آمریکا و همچنین زیرسطحی جورجیا از منطقه خلیج فارس خارج شده و در شعاع بیش از هزار کیلومتر از سواحل ایران قرار گرفته اند و مجموعه اقدامات دشمن که آن را نمایش قدرت نام گذاشته، نشان دهنده این است که نسبت به قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران دچار ترس و واهمه هستند.

وی تاکید کرد: نیروهای مسلح ایران با وجود علم به اینکه دشمن با توجه به آمادگی ما قادر به انجام کاری نیست، اما برای پاسخ به همه این تهدیدات کاملا آماده است و نیروهای ما در اوج آمادگی به سر می‌برند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رزمایش های اخیر نیروهای مسلح گفت: طی ۲۰ روز گذشته بیش از ۱۰ مورد رزمایش عملیاتی در زمین، دریا، پدافند، حوزه پهپادی و همچنین موشکی داشتیم و همچنین در حوزه زمینی رزمایش‌هایی را در روزهای آتی خواهیم داشت که نشان دهنده آمادگی نیروهای مسلح برای دفاع از حریم امنیت و منافع ملی کشورمان است و این آمادگی همچنان ادامه خواهد داشت.

بازدید اپلیکیشن 20 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

روایت دستیار ویژه قالیباف از لغو جلسه با پوتین روایت دستیار ویژه قالیباف از لغو جلسه با پوتین
سیاسی
دستیار ویژه و مدیرکل امور بین الملل مجلس با حضور در برنامه پرونده ویژه حواشی سفر محمدباقر قالیباف به مسکو را تشریح کرد. حسین امیرعبداللهیان در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا سفر دیپلماتیک رئیس مجلس به روسیه اینقدر با حواشی همراه بوده است گفت: ابتدا به طرف روسی اعلام…...
تحویل ده‌ها هواپیما و بالگرد به نیروهای مسلح تحویل ده‌ها هواپیما و بالگرد به نیروهای مسلح
سیاسی
مراسم تحویل دهی انواع هواپیماهای نظامی، ترابری سنگین و بالگرد و همچنین ده ها موتور پیشرفته در صنایع هوایی وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع، امیر نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و امیر یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این مراسم…...
شناسایی یک تیم ‌داعش در نزدیکی مرز ایران شناسایی یک تیم ‌داعش در نزدیکی مرز ایران
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح | برافراشته شدن پرچم داعش در یکی از روستاهای شهرستان سیدصادق استان سلیمانیه به‌نام برده‌رش، نیروهای امنیتی این منطقه را به تکاپو واداشت.مدتی از این حادثه نگذشته بود که پرچم دیگری از همین گروه تروریستی در حدفاصل شهرستان‌های شهرزور ـ دربندیخان خبرساز شد. پرچم سوم در نزدیکی…...

پاسخ دهید