پایان دعوای دو بچه‌ با مرگ دو نفر و ۱۰ زخمی

حوادث
پایان دعوای دو بچه‌ با مرگ دو نفر و ۱۰ زخمی

فرمانده انتظامی گرگان از مرگ دو نفر و مجروح شدن ۱۰ نفر بر اثر نزاع بین دو طایفه در یکی از روستاهای گرگان خبر داد و گفت: متاسفانه درگیری دو پسربچه حدود ۱۳ ساله منجر به وقوع چنین حادثه‌ای شد.

سرهنگ علی تجری امروز یکشنبه ششم فروردین در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به‌دنبال اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر درگیری بین دو طایفه در یکی از روستاهای گرگان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند. با حضور ماموران و طی بررسی‌های اولیه مشخص شد، عصر روز گذشته پس از دعوای دو پسربچه حدود ۱۳ ساله خانواده‌های آنان نیز با یکدیگر درگیر شدند که صبح امروز در ادامه همان نزاع، تعداد بیشتری از اقوام و آشنایان وارد نزاع و درگیری شدند.

فرمانده انتظامی گرگان با اشاره به اینکه متأسفانه بر اثر آن دو برادر با سلاح شکاری کشته و تعداد ۱۰ نفر از طرفین نیز مجروح شدند، یادآور شد: در حال حاضر مجروحان به مراکز درمانی منتقل شدند.

تجری از دستگیری تعدادی از متهمان این درگیری خبر داد و تاکید کرد: در حال حاضر امنیت و آرامش در منطقه برقرار بوده و تلاش برای شناسایی عامل اصلی جنایت ادامه دارد.

نظرات کاربران

  1. به قول خودمان بچه …! باید ی بزرگتر هردو آنها را تنبیه می کرد تا درس عبرتی برای دیگران بشه ، متاسفانه همه مان پشت بچه خودمان را می گیریم و دامن می زنیم به ادامه درگیری …. حالا بیا جمعه شون کنید شب عیدی ببین با ندانم کارهای مان چند خانواده را از دو طرف درگیر کردیم ….

  2. به قول خودمان بچه …! باید ی بزرگتر هردو آنها را تنبیه می کرد تا درس عبرتی برای دیگران بشه ، متاسفانه همه مان پشت بچه خودمان را می گیریم و دامن می زنیم به ادامه درگیری …. حالا بیا جمعه شون کنید شب عیدی ببین با ندانم کارهای مان چند خانواده را از دو طرف درگیر کردیم ….

دیدگاهتان را بنویسید