پایان دراماتیک بوندسلیگا؛ جیغ قرمز و اشک زرد!

ورزشی
video
play-sharp-fill
پایان دراماتیک بوندسلیگا؛ جیغ قرمز و اشک زرد!

بروسیا دورتموند برای قهرمان شدن همه چیز داشت؛ در روز آخر دو امتیاز از بایرن پیش بودند و در خانه باید از تیم ماینتس میزبانی می‌کردند اما در‌ نهایت با مشقت بسیار با تساوی دو بر دو، مقابل حریف سخت‌کوش تسلیم شدند تا بایرن با پیروزی دو بر یک مقابل کلن که به‌لطف گل تماشایی جمال موسیالا به‌دست آمد یکبار دیگر قهرمان بوندسلیگا شود.

بایرن تا دقیقه 89 بازی برابر کلن با تساوی یک بر یک متوقف شده بود و دورتموند با این نتیجه قهرمان آلمان بود اما جمال موسیالا با یک ضربه تماشایی توانست گل دوم را بزند و مونیخی ها برای یازدهمین بار متوالی قهرمان بوندسلیگا شدند.

در دیدار حساس کلن-بایرن که تاثیر زیادی روی سرنوشت قهرمانی این فصل بوندس‌لیگا داشت، در دقیقه 72 بازی و زمان حمله تیم کلن روی دروازه بایرن، دو آب‌پاش بزرگ بیرون هجده قدم بایرن مونیخ به طور خودکار از زمین خارج و باز شدند و شروع به پاشیدن آب به اطراف با فشار زیاد کردند و همین مسئله موجب توقف حمله کلن و در نهایت مسابقه شد.

آب‌پاش‌ها لحظاتی بعد بسته شدند و درون زمین فرو رفتند اما داور و بعضی از بازیکنان از فرصت پیش آمده استفاده کردند و برای فرار از گرمای هوا، آبی به دست و صورت خود زدند.

طبق اعلام کیکر، الیور کان و حسن صالح حمیدزیچ، با وجود قهرمانی بایرن در بوندسلیگا از سمت خود برکنار شدند.

دیدگاهتان را بنویسید