دانلود اپلیکیشن هفت صبح

پاسخ گل‌گهر به ادعای استقلال: دنبال گدایی امتیاز نباشید!

ورزشی
پاسخ گل‌گهر به ادعای استقلال: دنبال گدایی امتیاز نباشید!

ابهام درباره رزومه بایناما بازیکن گابنی تیم گل گهر سیرجان باعث شده تا تیم هایی که او در مقابل آنها بازی کرده اند خواهان ۳-۰ شد نتیجه باز های شان بشوند. پیکان، استقلال و به تازگی سپاهان خواهان بررسی مجدد کارنامه این بازیکن و بازنده اعلام شدن گل گهر شده اند. این ادعاها با واکنش عجیب و تند مسئولان باشگاه سیرجانی مواجه شده است.

حیدر افسری سرپرست گل گهر در این باره گفته است: «قصد داشتیم با احترام و در کمال آرامش به کار خودمان ادامه دهیم و در مورد دیگر تیم‌ها صحبتی نکنیم اما متاسفانه حرفهایی مطرح می‌شود که خلاف اخلاق حرفه‌ای و حتی عمومی است. در ماجرای انتقال بایناما همه مراحل قانونی را طی کردیم و پس از مکاتبه مستقیم فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون گابن مجوز بازی او صادر شد. نص صریح قانون در هیچ حالتی او را بازیکن غیرقانونی نمی‌داند. اگر وکلای باشگاه‌تان حرف دیگری به شما زده اند فریب‌تان داده‌اند. جای فرافکنی، انتقال استرس و فشار بابت هزینه‌های فراوان و نتیجه‌گیری ضعیف در زمین فوتبال تلاش کنید و به موفقیت برسید. دنبال گدایی امتیاز و آویزان شدن به دیگر باشگاه‌های محترم نباشید.

بهتر است در مورد حضور پاتوسی و بازی او برای استقلال صحبت کنید که هیچکدام از تشریفات قانونی را طی نکرد با دستنویس مربی وقت آفریقای جنوبی و داستان‌های عجیب در استقلال بازی کرد. اگر قرار به تغییر نتایج بود الان در دسته اول بازی می‌کردید. در همین فصل بازبکنان خارجی شما بدون ضمانتنامه بانکی ثبت قرارداد کردند و با توسل به مراجع فراقانونی توانستید مجوز بازی آنها را بگیرید. راستی با ۴٠٠ میلیارد بدهی چطور مجوز حرفه ای گرفتید و یا نحوه گرفتن مجوز پزشکی مهاجم چهارصد هزاردلاری که خریدید چگونه طی شد؟

فقط می‌توانم بگویم آقایان حداقل به علم ریاضیات احترام بگذارند و شمارش را یاد بگیرند. چون ما از ۳ بازی هفت امتیاز گرفتیم و خوب نیست در عصر اینترنت ریاضیات ضعیفی داشته باشیم. آنهایی که این حرفها را به شما دیکته می‌کنند بهتر است به ریاضی ساده هم اهمیت بدهند و فرار رو به جلو را کنار بگذارند.»

بازدید اپلیکیشن 37 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید