پاسخ های جالب محسن رفیق دوست در یک برنامه تلویزیونی

سیاسی
پاسخ های جالب محسن رفیق دوست در یک برنامه تلویزیونی

محسن رفیق دوست میهمان برنامه دیشب«شب گشت» شبکه دوم سیما بود و به سوالات متعدد و متنوع مجری این برنامه پاسخ داد. وی در توضیح نمره صفر به دولت احمدی نژاد گفت: من یک سوال پرسیدم هنوز جواب ندادن، ۷۰۰میلیارد دلار ارز حاصل از فروش نفت را چه کردند؟ بسیاری از مشکلات دولت فعلی از همین جا نشات می‌گیرد؛ البته دولت فعلی می تواند وضعیت را درست کند اما مشکلات زیاد است. در بحث هدفمندی یارانه‌ها از قدیم گفته اند ماهی گیری یاد بدهید اما دولت قبل ماهی دادن را رواج داد.

وی در پاسخ به وضعیت شغلی و حقوقی خودش نیز گفت: من پرونده پرسنلی ندارم، عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان هستم و حقوق هم نمی‌گیرم. چون حقوق بگیر نیستم بازنشسته هم نمی شوم. از قبل انقلاب در بازار و حوزه میوه و تره بار بودم الان هم دامداری دارم و تولید شیر می‌کنیم. یک لکسوس دارم که ده سال قبل حدود ۲۰۰میلیون تومان خریدم که به خاطر سفرهای زیاد آن را خریدم.

به گزارش خبرآنلاین، رفیق دوست درباره فرزندانش نیز گفت: سه پسر من در شرکت‌های خصوصی فعالیت می‌کنند؛ یکی دنبال راه اندازی کارخانه‌ای در جنوب کشور بود که به خاطر تحریم‌ها به مشکل خورده و فعلا بیکار است. یک پسر دیگرم چند فروشگاه اجاره‌ای لباس ورزشی دارد که به خاطر مشکلات اقتصادی دارد جمع می کند و فکر کار جدیدی است. یک پسر دیگر هم در کارخانه عطر بیک سهامدار است.

وزیر سپاه در ابتدای انقلاب، با اشاره به وضعیت مدیریتی در کشور تاکید کرد: ما قحط الرجال نداریم، جهل الرجال داریم.

وی اصطلاح حقوق نجومی را جفا به علم نجوم دانست و همچنین از حقوق ۱۹ میلیون تومانی در بنیاد مستضعفان دفاع کرد و گفت به خاطر نوع فعالیت سنگین و سفرهای دائمی برای ماموریت های منطقه ای در کشور، این حقوق اشکالی ندارد؛ حقوق “غیر متعارف و غیر شرعی” مشکل دارد؛ البته که با توجه به شرایط کشور بهتر است حقوق کارمندان و کارگران افزایش یابد نه اینکه این نوع دریافتی ها کم شود.

وی در خصوص پرونده بردارش نیز توضیح داد: موضوع برادرم اولا به من ارتباطی ندارد؛ در ثانی آن عدد وجود خارجی نداشت و اصلا آن ۱۲۳ میلیارد موضوع اختلاس نبود و گردش چند ماهه پول این عدد می شد، ثالثا من خودم فاضل خداداد را به کشور برگرداندم و بدهی ها را نیز به نوعی پرداخت کردیم که بانک سود هم داشت!

بازدید اپلیکیشن 278 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نوبخت: مردم نمی‌خواهند ما با آمریکا مذاکره کنیم نوبخت: مردم نمی‌خواهند ما با آمریکا مذاکره کنیم
سیاسی
تسنیم: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: الآن زمان مذاکره با آمریکا نیست و همه باید در برابر فشارهای دشمن ایستادگی کنیم. محمدباقر نوبخت: * اکنون در دومین سال یک تحریم بی‌سابقه در تاریخ معاصر قرار داریم. در گذشته اگر تحریم بودیم نفت در برابر غذا بود. به‌زعم همان دشمنان…...
ماجرای وعده‌های انتخاباتی در اردبیل ماجرای وعده‌های انتخاباتی در اردبیل
سیاسی
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: درحالی که هنوز زمان قانونی تبلیغات کاندیداهای مجلس فرا نرسیده، این روزها عده‌ای از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی استان اردبیل بشدت مشغول دادن ناهار و شام و توزیع اقلام از قبیل گوشت، مرغ، برنج، ماکارونی، آجیل، رب گوجه‌فرنگی و... بین مردم برخی روستاها و مناطق…...
نیویورک تایمز: امکان مذاکره میان ایران و آمریکا وجود دارد نیویورک تایمز: امکان مذاکره میان ایران و آمریکا وجود دارد
سیاسی
نیویورک‌ تایمز به نقل از وزیر امور خارجه عمان مذاکره میان ایران و آمریکا را محتمل دانست. به گزارش ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشته که از سوی یوسف بن علوی، وزیر امور خارجه عمان نقل شده که دولت عمان با ایران و آمریکا در ارتباط بوده و مذاکره…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید