ویلموتس: نمی‌‌خواستم پیشنهاد ایران را قبول کنم

ورزشی
ویلموتس: نمی‌‌خواستم پیشنهاد ایران را قبول کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت که پس از دریافت پیشنهاد هدایت این تیم به دلیل تصویری که از کشورمان در اروپا وجود داشت، تمایلی به قبول آن نداشته است.

به گزارش تسنیم، مارک ویلموتس پس از هدایت تیم‌های ملی فوتبال ساحل عاج و بلژیک، در ماه سپتامبر سومین تجربه مربیگری‌اش در رده ملی را با تیم ملی ایران آغاز کرد، تیمی که طبق گفته خودش در ابتدا تمایلی به هدایت آن نداشت.

ویلموتس در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی RTL اذعان داشت که وقتی برای اولین بار پیشنهاد مربیگری در تیم ملی ایران را دریافت کرد، نسبت به قبول آن بی‌میل بود به خصوص او تحت تأثیر جوی قرار داشت که رسانه‌های کشورش درباره اوضاع ایران ساخته بودند.

او در بخشی از این مصاحبه‌اش گفت: ایران، ایران، ایران… در ابتدا من به پیشنهاد هدایت این تیم نه گفتم. تا دو ماه و نیم بعد از دریافت این پیشنهاد با خودم می‌گفتم که من به ایران نمی‌روم. مثل خیلی‌های دیگری کمی بی‌میل بودم. ایران را نمی‌شناختم و نمی‌دانستم که به چه کشوری خواهم رفت. فکر می‌کردم ایران هم مانند عراق کشور در حال جنگ است.

ویلموتس عنوان کرد: در واقع تلویزیون ذهن مرا با این چیزها پر کرده بود. تمام چیزی که از ایران می‌دانستم همان‌هایی بود که در تلویزیون می‌دیدم اما بعد به خودم گفتم که به آنجا بروم و از نزدیک ببینم اوضاع چگونه است.

سرمربی ایران که بابت هدایت تیم ملی ایران سالانه بیش از یک میلیون یورو حقوق می‌گیرد، درباره اهدافش در این تیم هم اظهار داشت: هدف من تاریخ‌سازی با تیم ملی ایران است. می‌خواهم این تیم را به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ببرم و یک رکورد فردی هم برای خودم به ثبت برسانم. اگر به جام جهانی برویم برای ششمین بار به عنوان بازیکن و مربی به جام جهانی خواهم رفت. البته آمار فعلی‌‌ام هم بد نیست، در واقع خوب هم هست.

بازدید اپلیکیشن 85 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ستاره‌هایی که پرسپولیس برایشان آمد نداشت ستاره‌هایی که پرسپولیس برایشان آمد نداشت
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | چند روز پیش درباره بازیکنانی نوشتیم که در استقلال عاقبت به خیر نشدند. در شماره امروز به بازیکنانی می‌پردازیم که در پرسپولیس به بن‌بست رسیدند! *** ‌محمد قاضی در سال ۹۱ و در زمان مدیریت محمد رویانیان، قاضی از ذوب‌آهن به پرسپولیس آمد. آن…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
جمعه ششم تیر *** فینال لیگ برتر فوتسال گیتی‌پسند‌ - مس سونگون ساعت ۱۸ زنده از شبکه ورزش...
علی کریمی بهترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ امارات شد علی کریمی بهترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ امارات شد
ورزشی
بازیکن ایرانی سابق الاهلی به همراه بازیکن شیلیایی العین به صورت مشترک عنوان بهترین لژیونر تاریخ لیگ امارات را به دست آوردند. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، روزنامه البیان امارات نظرسنجی را تحت عنوان «بهترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ امارات» انجام داد که در آن…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید