دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ویدئو | لگد مرگبار بازیکن خشمگین به سر داور!

ورزشی
video
ویدئو | لگد مرگبار بازیکن خشمگین به سر داور!

یک فوتبالیست برزیلی در لیگ دسته دوم این کشور به دلیل لگد زدن به سر داور در بازی و بیهوش شدن وی؛ متهم به قتل شد. ویلیام ریبیرو در بازی بین سائوپائولو د ریو گرانده و میزبان گوارانی د ونانسیو آیرس، دو بار رودریگو کریولارو داور مسابقه را با لگد کرد، در دومین بار داور بر روی زمین افتاده و لگد بازیکن به سرش اصابت کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که کریولارو به بازیکن کارت زرد نشان داد. مسابقه به حالت تعلیق درآمد و کریولارو پس از بیهوش شدن به بیمارستان محلی منتقل گردید و ریبیرو در ورزشگاه به اتهام قتل دستگیر شد.

کریولارو از بیمارستان مرخص شد، اما داور به خبرنگاران گفت هنوز فیلم این حادثه را ندیده است. وینیسیوس آسونو، افسر پلیس محلی به خبرنگاران گفت که قاضی تصمیم می‌گیرد که آیا ریبیرو در طول تحقیقات در بازداشت بماند یا با قید وثیقه آزاد شود. آسونو گفت: حمله او بسیار قوی و خشونت آمیز بود و به سر داور ضربه‌ای زد که او از حال رفت. داور هیچ شانسی برای دفاع از خود نداشت.

باشگاه ورزشی سائوپائولو با صدور بیانیه‌ای از یکی از غم انگیزترین قسمت‌های تاریخ‌اش پشیمان شد و قرارداد این بازیکن با باشگاه رد فسخ کرد. این حادثه در روزی رخ داد که سائوپائولو جشن ۱۲۳ سالگی خود را جشن می‌گرفت.

بازدید اپلیکیشن 65 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید