ویدئویی که مدیر آپارات به‌خاطرش ۱۰سال حبس گرفت

اجتماعی
ویدئویی که مدیر آپارات به‌خاطرش ۱۰سال حبس گرفت

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: حدود یک سال پیش بود که در آپارات ویدئویی بارگذاری شد که حواشی و پیامدهای زیادی برای مدیران آن داشت.

اواسط مهر ۱۳۹۸ بود که ویدئویی با محتوای مجرمانه در فضای مجازی (اینستاگرام) و خصوصا شبکه اجتماعی ویدئو محور آپارات منتشر شد. این ویدئو با وجود آنکه ۴۰ دقیقه پس از انتشار پاک شد، حواشی و جنجال‌های زیادی را به دنبال داشت.

در این ویدئو خانم مجری در حالی که پوششی نامتعارف داشت در مصاحبه با کودکان کم سن و سال پرسش‌هایی جنسی مطرح می‌کرد. در این ویدئو این خانم مجری از کودکان درباره چگونگی به دنیا آمدنشان سوال می‌پرسید و به اصطلاح پیگیر آموزش‌های جنسی به کودکان شده بود.

در پی انتشار این ویدئو بود که با پیگیری مسئولان ذیربط ویدئوی مذکور پس از حدود ۴۰ دقیقه از آپارات حذف شد. همچنین با دستور مقام قضایی، مدیر عامل شبکه اجتماعی آپارات به دلیل انتشار این ویدئو با محتوای مجرمانه بازداشت شد.

گفته می‌شود طبق حکم دادگاه بدوی که امروز اعلام شد محمد جواد شکوری مقدم، مدیرعامل آپارات به خاطر آپلود این ویدئو در آپارات به ۱۰ سال حبس محکوم شده است.

بازدید اپلیکیشن 215 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تیراندازی مرگبار به جوان لردگانی تیراندازی مرگبار به جوان لردگانی
اجتماعی
مهر: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خانمیرزا گفت: یک جوان ۲۳ ساله اهل لردگان در پی تیراندازی توسط افراد ناشناس به قتل رسید. سرهنگ امیر انتظامی نیا با اشاره به اینکه یک جوان ۲۳ ساله لردگانی در پی تیراندازی توسط افرادی ناشناس در شهرستان خانمیرزا به قتل رسیده است، گفت: این…...
دستور جهانگیری در پی تخریب خانه یک‌زن در بندرعباس دستور جهانگیری در پی تخریب خانه یک‌زن در بندرعباس
اجتماعی
معاون اول رییس جمهور طی پی نوشتی بر گزارش تخریب خانه یک زن در بندرعباس، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، در دستوری به استانداران سراسر کشور تاکید کرد: لازم است کلیه دستگاه های استان قبل از تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن،‌ نباید اقدام به تخریب نمایند. متن…...
ببینید/فرمانده خوشنام ارتش خبرساز شد ببینید/فرمانده خوشنام ارتش خبرساز شد
اجتماعی
برترین‌ها: ویدیوئی از فرمانده خوشنام ارتش که در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده است را ببینید. این آقا که اینطور دنبال خانه اجاره‌ای کوچک می‌گردد، احمد دادبین از فرماندهان پیروز و شجاع ۸ سال دفاع مقدس، فرمانده لشکر ۲۸ پیاده کردستان و فرمانده سابق نیروی زمینی ارتش است. گفته می شود…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید