ووهان چین دوباره جهان را شگفت‌زده کرد

جهان
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 2 عکس
ووهان چین دوباره جهان را شگفت‌زده کرد

شهر وو هان که چند ماهی به عنوان مرکز شدت همه گیری کروناویروس و به تبع آن قرنطینه کامل شهر پیوسته در رسانه های جهان تکرار میشد، اخیراً با تصاویری متفاوت که در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود، باز هم توجه ها را به خود جلب و نگاهها را خیره کرده است.

تصاویر از مراکز دیدنی و تفریحی مانند هوانگ هه لوئو که بار دیگر میزبان گردشگران محلی و داخل کشور شده، همچنین تصاویری از مجموعه ورزشگاهی سرپوشیده وو هان که در اوج همه گیری به بیمارستان صحرایی تبدیل شده بود و اکنون با برچیده شدن بیمارستان صحرایی، بار دیگر به کاربرد اصلی خود بازگشته، موجب غرور و مباهات مردم چین شده است که در نظرات و پیامهایی ذیل عکسها منعکس میشود.

از جمله کاربری نوشته: دولت چین به جان مردم اولویت میدهد. با تأمین امنیت جانی، امنیت اقتصاد هم تأمین میشود. همه این تصاویر زیبا نتیجه تلاشهای یک میلیارد و چهارصد میلیون جمعیت چین است. زنده باد!

کاربر دیگری نظر داده: مردم پایه هر کشوری هستند. با قوی بودن پایه و بنیاد، نیرومند بودن کشور حتمیست. من الان در شهر وو هان هستم. صمیمانه بگویم اینجا یک شهر قهرمان است.

و کاربری با اشاره به تفاوت برخورد دولت و ملت چین با روش برخورد سایر کشورها با مشکل همه گیری نوشته است: شاید برخی کشورهای غربی با معنای واقعی واژه فداکاری آشنا نیستند.

بازدید اپلیکیشن 217 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

فوری | انتقال دونالد ترامپ به بیمارستان نظامی فوری | انتقال دونالد ترامپ به بیمارستان نظامی
جهان
سی‌ان‌ان لحظاتی پیش گزارش کرد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که دچار بیماری کووید-۱۹ ناشی از کروناویروس جدید شده است، برای ادامه درمان در حال انتقال از کاخ سفید به بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن است. یک مقام کاخ سفید گفته رئیس جمهوری ایالات متحده برای چند روز آینده…...
کویت‌ چگونه ‌به یک غول نفتی ثروتمند تبدیل شد؟ کویت‌ چگونه ‌به یک غول نفتی ثروتمند تبدیل شد؟
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | یک: روند افزایش نرخ ارز اگر به همین منوال پیش برود؛ دینار کویت اولین ارزی خواهد بود که هر واحد از آن یک میلیون ریال یا صد هزار تومان خواهد شد. در حال حاضر یعنی بعدازظهر چهارشنبه، هر دینار کویت ۹۷ هزار و ۱۰۰…...
وضعیت ویژه در آمریکا؛ ترامپ و ملانیا کرونا گرفتند وضعیت ویژه در آمریکا؛ ترامپ و ملانیا کرونا گرفتند
جهان
ساعاتی قبل خبری مهم ، آمریکا و تحولات سیاسی اش را تحت تاثیر قرار داد . خبری که ترامپ رسما تائیدش کرد. او و همسرش کرونا گرفته اند! به گزارش ایسنا دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گفتگویی با فاکس نیوز قبل از اعلام نتیجه آزمایش کرونای خود گفته بود:…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید