وقتی ترامپ دست ترزامی را ول نمی‌کرد!

جهان
وقتی ترامپ دست ترزامی را ول نمی‌کرد!

ایسنا نوشت:طبق مستند جدیدی که روز یکشنبه منتشر شد، نخست‌وزیر سابق انگلیس قبل از آنکه عکس‌های مربوط به دیدار او و دونالد ترامپ در جهان پخش شود، با همسرش تماس گرفته بود تا به وی اطلاع دهد که ترامپ دستش را گرفته است!

به گزارش اسپوتنیک، ترزا می پس از تبدیل شدن به اولین رهبر خارجی که پس از انتخاب ترامپ با وی دیدار کرد، سفر دیگری را در ۲۰۱۷ به کاخ سفید ترتیب داد تا رئیس جمهور وقت را قانع کند به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) پایبند باشد و درباره رابطه وی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه صحبت کند.

“فیونا مک‌لئود هیل” که به عنوان رئیس ستاد مشترک کابینه انگلیس (داونینگ استریت) فعالیت می‌کرد به “نورما پرسی”- فیلمسازی که مجموعه سه‌گانه بی‌بی‌سی با نام “ترامپ بر جهان مسلط می‌شود” را ساخته- گفت: دونالد ترامپ هنگام عبور از ردیف ستون‌ها دست نخست‌وزیر انگلیس را نگه داشته بود که همه ما را غافلگیر و ظاهراً ترزا می را هم شوکه کرده بود.

وی ادامه داد: ترزا می نمی‌توانست دستش را پس بکشد، بنابراین گیر افتاده بود… و اولین چیزی که گفت این بود که “باید قبل از آنکه رسانه‌ای شود، با فیلیپ تماس بگیرم و بگویم دست مرد دیگری را در دست گرفته‌ام”!

با این حال ترزا می قبل از آنکه بتواند با همسرش تماس بگیرد، ظاهراً باید در مراسم ناهاری به میزبانی ترامپ حضور پیدا می‌کرد.

ترزا می در سال ۲۰۱۸ نیز حین سفر ترامپ به انگلیس، دست در دست وی دیده شد. ترامپ قبل از یک کنفرانس مطبوعاتی در خانه بیرون از شهر نخست‌وزیر انگلیس قبل از بالا رفتن از پله‌ها، دست وی را گرفت.

نگه داشتن مکرر دست ترزا می از سوی ترامپ، به طرح انتقادی از سوی نمایندگان مخالف انجامید که گفته بودند ترزا می بیش از اندازه مطیع رئیس جمهور آمریکا است.

بازدید اپلیکیشن 86 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بیانیه جدید تروئیکای اروپایی درباره برجام بیانیه جدید تروئیکای اروپایی درباره برجام
جهان
تروئیکای اروپایی باز هم ایران را به نقض تعهدات برجام متهم کرد. خبرگزاری فارس: فرانسه، آلمان و انگلیس با صدور یک بیانیه مشترک، تولید اورانیوم فلزی در ایران را «مایه نگرانی» خواندند و بدون اشاره به نقض عهدهای مکرر خودشان، ایران را به نقش تعهدات برجامی متهم کردند. سه کشور…...
چهره مرموز اطلاعاتی اسرائیل در ایران چه می‌خواست؟ چهره مرموز اطلاعاتی اسرائیل در ایران چه می‌خواست؟
جهان
«یعقوب نیمرودی» از مهم‌ترین پایه‌گذاران شبکه‌های اطلاعاتی- امنیتی اسرائیل در ایران، عراق و کشورهای حاشیه جنوبی خلیج‌فارس به حساب می‌آید. «یعقوب نیمرودی» اول ژوئن ۱۹۲۶ در خانواده‌ای یهودی و عراقی‌الاصل در بیت‌المقدس به دنیا آمد. خانواده‌اش پیش از تولد او از کردستان عراق به بیت‌المقدس مهاجرت کرده بودند. نیمرودی در…...
جنگ یمن به پایان نزدیک می‌شود؟ جنگ یمن به پایان نزدیک می‌شود؟
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | یک: ‌با سخنرانی روز پنجشنبه بایدن در ساختمان وزارت خارجه آمریکا که پایان همکاری کشورش ر‌ا با ائتلاف عربستان در جنگ یمن اعلام کرد، سلسله تصمیم‌هایی در ساختار ایالات متحده برای خروج از همکاری‌ سعودی‌ها آغاز شده است. با این حال برای حوثی‌ها هنوز وعده‌های بایدن…...

پاسخ دهید