وزیر ارتباطات: برنامه‌ای تحت عنوان قطع اینترنت دنبال نمی‌شود

اجتماعی
وزیر ارتباطات: برنامه‌ای تحت عنوان قطع اینترنت دنبال نمی‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر اینکه برنامه‌ای تحت عنوان قطع اینترنت نه دنبال می‌شود و نه پیش می‌رود، گفت: سیاست لیست سفید و قطع اینترنت در کشور دنبال نمی‌شود چراکه اینترنت امروز به‌عنوان اکسیژن برای کشور است.

به گزارش فارس، محمدجواد آذری‌جهرمی امشب در نشست صمیمی با نخبگان، دانشگاهیان و فعالان حوزه فاوا خراسان‌جنوبی، با اشاره به رشد دو برابری مشترکین اینترنت خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: طی دو سال گذشته مشترکین اینترنت خراسان‌جنوبی از ۳۰۰ هزار نفر به ۷۰۰ هزار نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در حوزه ای سی تی برخی حلقه‌های مفقوده از جمله شتاب‌دهنده‌ها در این استان وجود دارد، بیان داشت: شرکت‌های نوآور و استارت آپ‌های رشد کننده در دو بخش دولتی و خصوصی باید ایجاد شوند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد: از بخش خصوصی نمی‌توان انتظار داشت که در همه حوزه‌ها حضور داشته باشند چراکه این بخش منفعت خود را در نظر می‌گیرد به‌همین دلیل در ذیل طرح نوآفرین با مشارکت بخش خصوصی و دولتی صندوقی با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی ایجاد شده است.

بازدید اپلیکیشن 11 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

فروشنده‌ای که به مردم ماسک رایگان می‌دهد فروشنده‌ای که به مردم ماسک رایگان می‌دهد
اجتماعی
برترین‌ها با انتشار این ویدیو نوشت: فروشنده‌ای که با دادن ماسک رایگان به مردم، انسانیت را به همه یادآوری می‌کند....
آخرین وضعیت دانشجویان ایرانی برگشته از قلب کرونا آخرین وضعیت دانشجویان ایرانی برگشته از قلب کرونا
اجتماعی
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از ورود کاروان دانشجویان و هموطنان ایرانی مقیم ووهان به کشور خبر داد. به گزارش خبرآنلاین، کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در صفحه توییتر خود اعلام کرد: کاروان دانشجویان و هموطنان ایرانی مقیم ووهان، با…...
‌ایست قلبی مادر، در پی شنیدن حکم اعدام پسر ‌ایست قلبی مادر، در پی شنیدن حکم اعدام پسر
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | سی و پنج روز است که مهدی از زندان آزاد شده، پنج سال حبس برای یک لحظه خشم؛ ۱۷ ساله بود که به جرم قتل به زندان رفت و حالا یک مرد غمگین ۲۲ ساله است که انگار از دنیایی دیگر بازگشته‌. تا آزاد شد به…...

پاسخ دهید