ورود سارقان به منزل با وجود حضور صاحبخانه

اجتماعی
ورود سارقان به منزل با وجود حضور صاحبخانه

تسنیم: رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی از بازداشت اعضای باندی خبر داد که با رفتن به خانه مردی و بستن دست و پای وی، اقدام به سرقت اموال با ارزش وی کرده بودند.

پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل به عنف به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد، مالباخته در تشریح این سرقت اظهار کرد: نهم شهریور ماه در حالیکه در منزل خواب بودم ناگهان سه مرد وارد منزلم شدند و با بستن دست و پایم، تمام اموال باارزش منزلم شامل اسناد و مدارک، ساعت، اموال آنتیک و عتیقه، طلاجات را به ارزش تقریبی پنج میلیارد ریال سرقت کردند.

تیمی از کارآگاهان برای بررسی موضوع به نشانی منزل مالباخته مراجعه کردند اما در تحقیقات میدانی ردپایی از سارقان به دست نیاوردند.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان مطلع شدند شخصی به نام مراد توسط مأموران کلانتری ۱۰۵ سنایی به اتهام سرقت به عنف دستگیر شده است.

شیوه و شگرد به‌کار رفته در سرقت شباهت زیادی به پرونده طرح شده در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ داشت؛ در ادامه متهم و پرونده مربوط در اختیار این پایگاه قرار گرفت و مالباخته به محض مشاهده متهم، وی را به عنوان یکی از سارقان منزلش معرفی کرد.

متهم پس از مواجهه حضوری با مالباخته، به جرم ارتکابی به همراه دو همدستش اعتراف کرد.

با هماهنگی‌های قضائی دومین متهم پرونده نیز در مخفیگاهش در حوالی بلوار کشاورز دستگیر و در بررسی از مخفیگاهش تعدادی از اموال شاکی کشف شد.

بررسی‌های بیشتر نشان داد متهم دستگیری شده سابقه‌دار بود و پیش‌تر ۶ مرتبه روانه زندان شده است؛ متهمان عنوان کردند سرکرده باند فردی به نام علیرضا بوده و پس از سرقت اموال شاکی در مخفیگاهش در شمال تهران پنهان شده است.

با شناسایی مخفیگاه سرکرده باند در محدوده زعفرانیه، وی در مخفیگاهش که مِلکی خالی از سکنه بود دستگیر شد و به پایگاه سوم انی پلیس انتقال یافت.

سرهنگ قاسم دستخال؛ رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اعلام این خبر گفت: متهمان به فروش تعدادی از اموال سرقتی به مالخران اعتراف کردند که با اخذ دستور قضائی، شناسایی و دستگیری مالخران در دستور کار قرار دارد.

بازدید اپلیکیشن 49 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

فاصله قیمت موز در بازار با نرخ مصوب چقدر است؟ فاصله قیمت موز در بازار با نرخ مصوب چقدر است؟
اجتماعی
درحالی که قیمت موز در بازار به ۵۵هزار تومان رسیده، رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد واردکنندگان متقاضی در ازای صادرات سیب، باید موزهای وارداتی را در شبکه‌های رسمی توزیع صنفی و با رعایت قیمت مصوب هر کیلو ۲۵ هزار تومان به مصرف کننده ارائه دهند. سعید ممبینی در گفت‌وگو…...
دماغ ‌عملی‌ها، هیکل‌آباد و چند حاشیه دیگر دماغ ‌عملی‌ها، هیکل‌آباد و چند حاشیه دیگر
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | دیروز، روز پرخبری بود؛ هم پرخبر، هم پرحاشیه و هم پر از داستان که پیگیری هرکدام از آنها ناکام باقی ماند. بااین‌حال اصل این خبرها آنقدر اهمیت داشتند که نتوانستیم قید اشاره کردن به آنها را بزنیم و به صورت خلاصه اینجا آوردیم: * یک: اول…...
برنامه شفاف واکسیناسیون کرونا در کشور اعلام شد برنامه شفاف واکسیناسیون کرونا در کشور اعلام شد
اجتماعی
معاون بهداشت وزیر بهداشت با تشریح اولویت بندی‌های صورت گرفته برای واکسیناسیون کرونا در کشور، گفت: در هفته آینده نیز ۲۵۰ هزار دوز واکسن سینوفارم به دستمان می‌رسد، ۴.۲ میلیون دوز واکسن استرازنکا نیز قول دادند در اسفند ماه به دستمان برسد و با این حساب می‌توانیم یک میلیون و…...

پاسخ دهید