واکنش ها به درگذشت علی انصاریان

ورزشی
واکنش ها به درگذشت علی انصاریان

در آرامش باش علی عزیز/ مرسی که یاد دادی چطور مواظب مادرمان باشیم

درگذشت بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران، پرسپولیس و استقلال در سن ۴۳ سالگی واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت. یک ملی پوش در این مورد نوشت: «مرسی که به ما یاد دادی چطور مواظب مادرمان باشیم.»

به گزارش مهر، علی انصاریان مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدت کوتاهی را هم برای استقلال بازی کرد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا امروز چهارشنبه در سن ۴۳ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به دنبال درگذشت این پیشکسوت فوتبال چهره‌ها و نهادهای مختلف با انتشار پیام‌هایی به کوچ ابدی انصاریان واکنش نشان دادند.

علی دایی: «واقعاً حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند. به شکلی باور نکردنی عزیزانمان را از دست می‌دهیم و فقط غمی بر غم‌هایمان افزوده می‌شود. خدا به مادر علی صبر بدهد.»

کنفدراسیون فوتبال آسیا: «در آرامش باش علی عزیز.»

علی پروین: «تسلیت به هواداران فوتبال. داغ از دست دادن مهرداد و علی خیلی سنگین است. خدا به مادر علی صبر بدهد. روحش شاد.»

سردار آزمون: «علی آقا باورم نمیشه. واقعاً دیگه قلبم شکست. مرسی واسه اینکه ما رو خندوندی رفیق، مرسی که به ما یاد دادی چطوری مواظب مادرمون باشیم. دلم واست خیلی تنگ میشه رفیق. خیلی. ای کاش بیدای می‌شدی و روز مادر رو به مادر عزیزت تبریک می‌گفتی. خدایا راضیم به رضای تو ولی دل ما رو هم یه نیگاه بنداز. آدم‌های خوب رو از کنارمون برندار. خداحافظ بهترین رفیق من.»

سیدمهدی رحمتی: این یکی رو دیگه نمی تونم باور کنم. خدایا چرا علی. با معرفت و دوستداشتنی. هیچ وقت از یاد و خاطرم و قلبم نمیری برادر. روحت شاد.

واکنش سایرین در همین خبر درج خواهد شد…

بازدید اپلیکیشن 68 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۲۷ بهمن *** لیگ برتر بسکتبال آویژه صنعت - مس رفسنجان ساعت: ۱۴:۳۰زنده از شبکه ورزش *** لیگ برتر والیبال فولاد سیرجان - لبنیات هراز آمل ساعت: ۱۷:۰۰زنده از شبکه ورزش *** هفته ۲۱ بوندسلیگا بایرن مونیخ - آرمنیا بیلفلد ساعت: ۲۳:۰۰زنده از شبکه ورزش...
وستهم ۱-۳ لیورپول؛ نمایش عالی تیم کلوپ را ببینید وستهم ۱-۳ لیورپول؛ نمایش عالی تیم کلوپ را ببینید
ورزشی
وستهم در لندن استادیوم میزبان لیورپول بود. یورگن کلوپ در این بازی علاوه بر سایر مصدومانش، مجبور شد با آسیب دیدگی سادیو مانه هم مواجه شود. اما غیبت مانه باعث نشد خللی در بازی  قرمزها ایجاد شود و این بازی در نهایت با بریس زیبای محمد صلاح و تک گل…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
جمعه یک اسفند *** معوقه هفته ۱۰ لیگ برتر ایران گل گهر سیرجان - پرسپولیس ساعت: ۱۵:۴۰زنده از شبکه سه...

پاسخ دهید