واکنش فرانسه و آلمان به تصمیم ترامپ

جهان
واکنش فرانسه و آلمان به تصمیم ترامپ

وزارت خارجه آلمان و فرانسه هم به تصمیم رئیس جمهوری آمریکا درباره جولان اشغالی واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از اسکای نیوز، وزارت خارجه فرانسه اعلام کرد، پیوستن جولان به اسرائیل با قوانین بین‌المللی در تناقض است.

سخنگوی دولت آلمان نیز اعلام کرد، تصمیم دونالد ترامپ مبنی بر الحاق جولان به اراضی اشغالی طبق قطعنامه‌های سازمان ملل باطل است.

خبرنگار المیادین نیز در دمشق اعلام کرد، تمهیدات در جولان اشغالی و قنیطره علیه تصمیم ترامپ در حال آماده سازی است.

سخنگوی دولت آلمان امروز (جمعه) در پاسخ به سخنان «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن مالکیت رژیم صهیونیستی بر منطقه جولان، گفت: اسرائیل جولان را اشغال کرده و حاکمیت آن متعلق به سوریه است.

به گزارش خبرگزاری ‘رویترز’، «اولریکه دیمر» سخنگوی دولت آلمان افزود: هر گونه تغییر در مرزها باید از طریق روش های مسالمت آمیز و با حضور تمام طرف های مرتبط صورت گیرد.

ترامپ پنجشنبه شب اعلام کرد که اینک زمان آن فرا رسیده که پس از ۵۲ سال، واشنگتن به طور کامل حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان را به رسمیت بشناسد.

بازدید اپلیکیشن 92 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

سالانه ۱۰۰ حمله به مساجد آلمان انجام می گیرد سالانه ۱۰۰ حمله به مساجد آلمان انجام می گیرد
جهان
یک سازمان اسلامی در آلمان اعلام کرد سالانه حدود ۱۰۰ حمله به مساجد در این کشور انجام می گیرد و دولت از این اماکن به اندازه کافی حفاظت نمی کند. به گزارش ایرنا؛ انجمن های مسلمانان آلمان در پی کشف و خنثی‌سازی طرح حمله یک گروه تروریستی راستگرا به مساجد،…...
داعش در قلب خاورمیانه زنده شد داعش در قلب خاورمیانه زنده شد
جهان
ایسنا نوشت:سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد که گروه تروریستی داعش بازیابی خود در قلب خاورمیانه را آغاز کرده و به دنبال فرصت برای انجام حملاتی به غرب است. به نوشته روزنامه گاردین، در گزارش ارائه شده به شورای امنیت سازمان ملل براساس اطلاعات رسیده از کشورهای عضو به چگونگی…...
گزافه‌گویی پمپئو علیه ایران، روسیه و چین گزافه‌گویی پمپئو علیه ایران، روسیه و چین
جهان
وزیر خارجه آمریکا،‌ مدعی شد روسیه چین و ایران کشورهایی هستند که با تهدیدات امنیتی خود جهان را بی‌ثبات و ناامن می‌کنند. مهر به نقل از یورو نیوز: «مایک پمپئو» وزیر خارجهٔ ایالات متحده که در نشست امنیتی مونیخ سخن می‌گفت با اشاره به رفتار روسیه در ضمیمه کردن کریمه…...

پاسخ دهید