خبر فوری : انتخابات هیات رئیسه دائمی مجلس یازدهم فردا انجام می‌شود

واکنش سردار کمالی به کلیپ آواز غمگین یک سرباز / ویدئو

دیدنی‌ها
video
واکنش سردار کمالی به کلیپ آواز غمگین یک سرباز / ویدئو

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح به کلیپ منتشر شده از اجرای ترانه غمگین از سوی یک سرباز واکنش نشان داد.

سردار موسی کمالی در واکنش به انتشار کلیپی از آواز خواندن غمگین یک سرباز که منجر به گریه کردن سرباز دیگری می‌شود در استوری اینستاگرام خود نوشت: سربازان مدافعان حریم نظم و امنیت کشور هستند و با تحمل سختی ها و شدائد زیاد امنیت و آرامش را برای ملت به ارمغان می‌آورند.
او سپس خطاب به یکی از سربازان حاضر در این ویدیو ادامه داد: هرچند به سربازان در خور شأن و منزلت سرباز ایران اسلامی توجه نمی‌شود اما تو محکم و استوار باش، سرت را بالا بگیر و از خود ضعف نشان نده و دشمن شادکن نباش.
کمالی در ابتدای این متن خود نیز فرازی از نهج البلاغه را آورده که در آن سربازان به عنوان دژ مردم، زینت زمامداران و مایه عزت دین و امنیت توصیف شده‌اند.

بازدید اپلیکیشن 298 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ویدیو/ باحال مثل آقای علوی ویدیو/ باحال مثل آقای علوی
دیدنی‌ها
در ایام قرنطینه شاهد ویدیوهای جالبی بودیم و هستیم. این یکی از پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی طی یکی دو روز گذشته بوده و خوش ذوقی محمود خان علوی را نشان می‌دهد....
ویدیو/ نمایی متفاوت از لوکیشن پایتخت ویدیو/ نمایی متفاوت از لوکیشن پایتخت
دیدنی‌ها
خبرآنلاین: فیلمی از ماهان صفائی از شهر زیراب که سریال پایتخت در آن فیلمبرداری شده را مشاهده می کنید....
سوتی خنده‌دار ماسکش روی آنتن زنده تلویزیون سوتی خنده‌دار ماسکش روی آنتن زنده تلویزیون
دیدنی‌ها
اتفاق ساده‌ای افتاده؛ پوریا سلیمان‌زاده مجری مجله خبری تلویزیون که هر روز خلاصه اخبار تولید شده توسط باشگاه خبرنگاران جوان را می‌خواند، در هفته گذشته دچار اشتباه شد. حالا اشتباه اشتباه هم که نه. بالاخره برای من و شما هم پیش می‌آید که کلمه‌ها توی دهانمان نچرخند و در شورشی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید