واکنش‌ شبکه‌های اجتماعی به باخت هالک ایرانی

ورزشی
واکنش‌ شبکه‌های اجتماعی به باخت هالک ایرانی

واکنش های توئیتری به مبارزه سجاد غریبی با فایتر قزاق، مثل خود مبارزه بامزه از آب در آمده‌اند. سجاد غریبی که تا شب گذشته حتی یک مبارزه رسمی هم نداشت، طی سال های اخیر با اعتماد به نفسی بالا و تصاویری که بعدها مشخص شد اکثر آنها فوتوشاپ بوده، حسابی مشهور شد. با این وجود اما می شد انتظار داشت که او از نظر فنی چیز زیادی در چنته ندارد؛ این موضوع را در مبارزه شب یکشنبه با فایتری که خود را گوریل قزاق می نامید دیدیم؛ جایی که سجاد حتی توان زدن یک مشت به حریفِ سبک تر از خود را نداشت و مفتضحانه باخت.

هشتگ های هالک_ایرانی و هالک_فوتوشاپی بعد از شکست غریبی مقابل مبارز قزاق در عرض کمتر از یک دقیقه بسیار زیاد بود و همچنان ادامه دارد، کافی است دو هشتگ یاد شده را در توئیتر دنبال کنید تا با واکنش هایی روبرو شوید که خیلی از آنها مثل خود مبارزه، بامزه هستند. این شما و این هم گزیده ای از توئیت های مربوط به این موضوع:

بوتیمار نوشت: این مبارزه هالک ایرانی و حریف قزاقش نه تنها توهین به ورزش مشت‌زنی، بلکه توهین به تمام دعواهای ما از کودکی تا همین چند سال پیش بود.

پیمان: مبارزه کردن که خوب بلد نیستی حداقل ۴ تا فوش و دری بری میدادی.

سجاد غریبی در مصاف با رقیب قزاق
سجاد غریبی در مصاف با رقیب قزاق

ژنوم: هالک ایرانی نمی‌دونم این بشر توی بچگیش یه دعوا هم نکرده که حداقل مشت زدن ساده رو بلد باشه. بدتر از اون مربی هاش حداقل بهش تو این مدت آموزش ندادن چطور مشت بزنه. حداقل گازش می‌گرفتی بروسلی.

بابانو: آقای هالک ایرانی الان که تابستونه و اوقات فراغت داری، کاش بجای اینستاگردی پاشی بری یه کلاس بوکسی چیزی ثبت‌نام کنی ولی.

امیرم: هر پسر ایرانی تو عمرش دو سه ماهو کلاس رزمی‌ای، کشتی‌ای، موی‌تایی، کیک بوکسی چیزی رفته، این معلومه اصن از دم باشگاه رزمی رد نشده. بیا برو خونه‌تون جان مادرت.

حریف سجاد غریبی هم مثل خودش علاقه زیادی به درشت تر نشان دادن عضلاتش دارد
حریف سجاد غریبی هم مثل خودش علاقه زیادی به درشت تر نشان دادن عضلاتش دارد

محمد: دبستان با بغل دستیم دعوام میشد جسارتم بیشتر از هالک ایرانی تو رینگ بود

کروژ: هالک ایرانی برای موفقیت باید تمرین‌هاشو اصولی و از پایه آغاز کنه. مثلا از باز کردن در سس تک‌نفره!

علی: آقا این هالک ایرانی که معرفیش بیشتر از مسابقش طول کشید. فقط ۵۵ ثانیه!

سیامک قاسمی: طرف نوشته من هر روز بیشتر به انسانیت مارتین فورد پی میبرم! :))

آبتین: بریم ببینیم هالک ایرانی برای کتک خوردن چقدر میگیره، خودمون پول رو بهش بدیم بلکه کمتر آبرومونو ببره. این مملکت تو اسطوره‌هاش رستم داشته و تو تاریخش تختی. انقدر مارو مضحکه نکن.

علی: میگن دیروز مادر مبارز قزاق رفته پیش سجاد غریبی گفته: پهلوون نذار بچم ببازه.

لحظه مبارزه سجاد غریبی و فایتر قزاق
لحظه مبارزه سجاد غریبی و فایتر قزاق

سبحان: میگن سجاد غریبی وسطای مسابقه گفته: قبول نیس، این مشت میزنه.

بازدید اپلیکیشن 91 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید