واقعیت‌هایی درباره دعوای دی‌بروینه و گواردیولا

ورزشی
video
play-sharp-fill
واقعیت‌هایی درباره دعوای دی‌بروینه و گواردیولا

بازی منچسترسیتی و رئال مادرید به پایان رسیده اما حاشیه‌ای که برای پپ گواردیولا و کوین دی‌بروینه رخ داد هنوز ادامه دارد.

در جریان این بازی یک تنش لفظی عجیب بین پپ گواردیولا و دی‌بروینه رخ داد. پپ بلند فریاد می‌زد که پاس بده، پاس بده که همین قضیه عصبانیت شدید دی‌بروینه را باعث شد و او به مربی خود پاسخ داد: «خفه شو، خفه شو دیگه.»

ویدیو این تنش بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد.

گواردیولا پس از پایان بازی در گفتگو با موی استار درباره این صحنه اظهار داشت: «وقتی دو بر صفر جلو بودیم، خیلی عجله می‌کردیم. پس از شروع نیمه دوم بود که ایلکای گوندوغان توپی را از دست داد و کوین حرکایت انجام داد که ضروری نبود. ما عجول بودیم، در حالی که درست باید برعکس عمل می‌کردیم. اما چنین اتفاقاتی طبیعی است. در مجموع بازی فوق العاده‌ای را به نمایش گذاشتیم.»

آنری که در تیم ملی بلژیک کمک مربی بود و شناخت خوبی از دی‌بروینه دارد، در مورد این صحنه به سی بی اس اسپورتس گفت: «کوین روزهای دشواری را پشت سر می‌گذارد. می‌دانم چرا او به پپ آن جواب را داد ولی نمی‌توانم آن را فاش کنم. فقط می‌گویم که این بهترین روزهای کوین نیست. با او حرف زدم و به من گفت چرا آن تنش به وجود آمد. با توجه به حرف‌های کوین، من حالا به شیوه بازی او برابر رئال و مبارزه مثال زدنی‌اش بیشتر احترام می‌گذارم. بار دیگر می‌گویم که از نظر من، کوین مهم‌ترین بازیکن سیتی است و با توجه به مشکلاتی که داشت، باز هم از بهترین‌های میدان بود.»

 

دیدگاهتان را بنویسید