هیچ گونه قطعی اینترنت در کشور نخواهیم داشت

دانش و فناوری
هیچ گونه قطعی اینترنت در کشور نخواهیم داشت

خبرگزاری ایرنا: رئیس کارگروه ارتباطات و مخابرات مجلس شورای اسلامی گفت: قطع اینترنت کشور از ۱۳ آبان، شایعه دشمنان برای تشویش اذهان عمومی است و این مشکل را در کشور نخواهیم داشت.

رمضانعلی سبحانی فر در نشست پدافند غیر عامل شهرستان سبزوار با اشاره به عملیات روانی و رسانه ای دشمن افزود: قطع اینترنت دروغ است و دشمن هیچ غلطی در این باره نمی تواند انجام دهد.

این نماینده مجلس با اشاره به ضرورت استفاده از شبکه های داخلی اطلاعات اظهار داشت: زیر ساخت های لازم برای تقویت و توانمندسازی پیام ‌رسان‌ های داخلی فراهم شده و به زودی مشکلات آنها رفع خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع تحریم های دشمن در ۱۳ آبان حاصل جنگ روانی و فضاسازی داخلی است گفت: تمام تمهیدات لازم انجام شده و هیچ مشکل خاصی در کشور به وجود نخواهد آمد.برای خرید نفت ایران نیز مشکلی ایجاد نخواهد شد و هم اکنون فروش نفت خام صادراتی در بورس عرضه شده و بسیاری از کشورها برای خرید نفت ایران در صف انتظار هستند.

بازدید اپلیکیشن 56 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تست کرونا چقدر آب می‌خورد؟ تست کرونا چقدر آب می‌خورد؟
اجتماعی
این روزها با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مردم با  بروز کوچکترین علائم بیماری در بدنشان به پزشکان مراجعه می‌کنند که البته بیشتر دلایلی مانند سرماخوردگی،‌ حساسیت و دیگر موضوعات مرتبط با علائم بیماری است و با یک معاینه ساده می ‌شود آن بیماری را تشخیص…...
نمایی جذاب از فضای بیرون و داخل رولزرویس نمایی جذاب از فضای بیرون و داخل رولزرویس
دانش و فناوری
رولزرویس برند سازنده خودروهای لوکس از جدیدترین محصول خود رونمایی کرد. این خودروی شاسی بلند با ظرفیت ۶.۷۵ لیتری و قدرت ۹۵۰ نیوتون متر، موتور ۱۲ سیلندر خود صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در مدت زمان ۵ ثانیه طی می‌کند...
ویدئو رسمی سونی برای معرفی پلی استیشن ۵ ویدئو رسمی سونی برای معرفی پلی استیشن ۵
دانش و فناوری
بدون هیچ حرف اضافی با هم جزییات پلی استیشن جدید را می‌بینیم....

نظرات کاربران

پاسخ دهید