هوا در بیشتر استان‌ها سرد می شود

اجتماعی
هوا در بیشتر استان‌ها سرد می شود

سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در ۷ استان کشور خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، امروز در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، شمال سمنان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و برخی مناطق تهران به ویژه شرق آن رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید و در اردبیل و ارتفاعات کرمان رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

فردا در دامنه‌ها و ارتفاعات جنوبی البرز مرکزی در استان‌های البرز، تهران و سمنان و ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی، بخش‌های مرکزی کرمان، غرب و جنوب اصفهان، غرب یزد، شمال و جنوب شرق فارس و شمال هرمزگان رشد ابر و طی ساعات بعد ازظهر رگبار و رعد و برق و در برخی نقاط وزش باد شدید انتظار می‌رود.

طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در ارتفاعات غرب و جنوب غرب کشور و طی روز چهارشنبه در ارتفاعات کرمان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

روز جمعه نیز بارندگی در شمال غرب کشور متمرکز خواهد بود.

امروز و فردا دمای هوا در بیشتر مناطق کشور کاهش می‌یابد، بیشترین مقدار کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد در شمال شرق، شرق، مرکز کشور، سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز از جمله استان تهران رخ می‌دهد.

طی امروز وزش باد در سواحل دریای خزر شدت یافته و دریای خزر مواج است، طی این روز در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی واقع در استان‌های سمنان، تهران، البرز، قزوین و استان‌های اصفهان، قم و نیمه شرقی کشور و روز سه شنبه در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

بازدید اپلیکیشن 18 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بیانیه پر از درد و رنج سازمان نظام پرستاری: خسته‌ایم! بیانیه پر از درد و رنج سازمان نظام پرستاری: خسته‌ایم!
اجتماعی
سازمان نظام پرستاری با انتشار بیانیه ای درباره مسائل روز پرستاری خطاب به مردم و مسئولان آورده است: «پرستاران خسته اند، مردم عزیزرعایت کنید، مسئولان محترم به وعده ها عمل کنید.» سازمان نظام پرستاری در بیانیه ای ضمن تشریح وضعیت و مشکلات جامعه پرستاری در مبارزه با کرونا از مردم…...
هشدار پلیس درباره جدی نگرفتن محدودیت‌های کرونا هشدار پلیس درباره جدی نگرفتن محدودیت‌های کرونا
اجتماعی
معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ پلیس ضمن هشدار به اصنافی که محدودیت‌های یک هفته‌ای را رعایت نکنند، تاکید کرد که مردم تخلفات را از طریق ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند. «سرهنگ نادر مرادی» معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای برخی اصناف…...
کدام نهاد مسئول گرفتن جرایم کرونا است؟ کدام نهاد مسئول گرفتن جرایم کرونا است؟
اجتماعی
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت با اشاره به نحوه اخذ جرایم کرونا و چگونگی واریز آن به حساب وزارت بهداشت، گفت: پلیس و نیروی انتظامی و تعزیرات، جرایم را اخذ و به حساب معین متعلق به وزارت بهداشت واریز خواهند کرد. دکتر کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط…...

پاسخ دهید