هوا در بیشتر استان‌ها سرد می شود

اجتماعی
هوا در بیشتر استان‌ها سرد می شود

سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در ۷ استان کشور خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، امروز در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، شمال سمنان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و برخی مناطق تهران به ویژه شرق آن رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید و در اردبیل و ارتفاعات کرمان رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

فردا در دامنه‌ها و ارتفاعات جنوبی البرز مرکزی در استان‌های البرز، تهران و سمنان و ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی، بخش‌های مرکزی کرمان، غرب و جنوب اصفهان، غرب یزد، شمال و جنوب شرق فارس و شمال هرمزگان رشد ابر و طی ساعات بعد ازظهر رگبار و رعد و برق و در برخی نقاط وزش باد شدید انتظار می‌رود.

طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در ارتفاعات غرب و جنوب غرب کشور و طی روز چهارشنبه در ارتفاعات کرمان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

روز جمعه نیز بارندگی در شمال غرب کشور متمرکز خواهد بود.

امروز و فردا دمای هوا در بیشتر مناطق کشور کاهش می‌یابد، بیشترین مقدار کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد در شمال شرق، شرق، مرکز کشور، سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز از جمله استان تهران رخ می‌دهد.

طی امروز وزش باد در سواحل دریای خزر شدت یافته و دریای خزر مواج است، طی این روز در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی واقع در استان‌های سمنان، تهران، البرز، قزوین و استان‌های اصفهان، قم و نیمه شرقی کشور و روز سه شنبه در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

بازدید اپلیکیشن 18 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | فعالیت‌ قهوه‌خانه‌ها به صورت چراغ خاموش ببینید | فعالیت‌ قهوه‌خانه‌ها به صورت چراغ خاموش
اجتماعی
با آغاز موج سوم کرونا، فعالیت‌ قهوه‌خانه‌ها تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد اما برخی قهوه‌خانه‌ها به صورت مخفیانه به فعالیت خود ادامه می‌دهند و در واقع مرتکب جرم می‌شوند. صاحبان قهوه‌خانه‌های متخلف به صورت غیرقانونی پلمب مغازه خود را باز کرده‌اند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان...
داروهای قاچاق کشف شده ساخت عراق است +عکس داروهای قاچاق کشف شده ساخت عراق است +عکس
اجتماعی
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران اعلام کرد که اسناد و اطلاعات واصله از کامیون های توقیف شده بیانگر این است که داروهای ساخت کشور عراق در این محموله وجود دارد. به گزارش ایسنا، مهرداد جمال ارونقی در رابطه با ماجرای اخیر کشف محموله چند صدهزار دلاری دارو در…...
ببینید | بهانه‌های عجیب مردم برای سفر به شمال ببینید | بهانه‌های عجیب مردم برای سفر به شمال
اجتماعی
گزارشی درباره وضعیت ممنوعیت سفر؛ از چانه زنی‌های دقیقه نودی‌ها تا سفر نرفتن خیلی‌ها را ببینید. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان...

پاسخ دهید