هواپیمایی ماهان آوردن مسافر از خارج را از سرگرفت

اجتماعی
هواپیمایی ماهان آوردن مسافر از خارج را از سرگرفت

ایرنا نوشت: هواپیمایی ماهان نخستین پرواز خود را در سال جدید برای بازگرداندن مسافران ایرانی از هند، روز یکشنبه دهم فرودین ماه انجام می‌دهد.

از اسفند ماه سال گذشته تاکنون، هموطنانی که به دلیل لغو پروازها به مقصد هند، مجبور به توقف اجباری در شهرهای مختلف هند شده اند با چندین پرواز اختصاصی توسط هواپیماهایی ماهان به کشور بازگشتند.

این شرکت هواپیمایی امروز در اطلاعیه جدید خود از پرواز دهلی به تهران خبر داد.

بر این اساس پرواز هواپیمایی ماهان ساعت سه بامداد روز یکشنبه ۱۰ فروردین مصادف با ٢٩ ماه مارچ با شماره پرواز W۵۰۷۰ از دهلی به تهران انجام خواهد شد.

شرکت هواپیمایی ماهان از مسافران جامانده در هند خواست برای انجام امور پذیرش، سه ساعت قبل از پرواز به کانتر هواپیمایی ماهان در فرودگاه مراجعه کنند.

هند اسفند ماه سال گذشته و در پی شیوع ویروس کرونا در ایران، از پذیرش هواپیماهای ایرانی خودداری کرد.

همزمان با افزایش تعداد موارد مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در این منطقه پرجمعیت آسیای جنوبی، دولت هند روز دوشنبه ۴ فروردین پروازهای داخلی را متوقف و در یکی از بزرگ‌ترین ایالت‌های این کشور مقررات منع رفت و آمد اعلام کرد.

بازدید اپلیکیشن 32 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

هشدار هواشناسی؛ احتمال وقوع سیل وجود دارد هشدار هواشناسی؛ احتمال وقوع سیل وجود دارد
اجتماعی
ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از بارش شدید باران در ۱۴ استان کشور و احتمال وقوع سیل خبر داده است. با ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه (۲۸ اسفند) بارش شدید باران، گاهی همراه با رعد و برق در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان،…...
ماهان، مقصر است یا بی‌گناه؟ ماهان، مقصر است یا بی‌گناه؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | نماینده مجلس: متهم ردیف اولند/ ماهان: وزرا خواستند برویم چین... ماجرای مقصر شیوع ویروس کرونا در ایران همچنان ادامه دارد و در کنار مسئله عدم قرنطینه شهر قم، مسئله پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد چین نیز به‌عنوان یکی از دلایلی اصلی برای انتشار…...
شیوه کثیف کلاهبرداری برای مبارزه با کرونا شیوه کثیف کلاهبرداری برای مبارزه با کرونا
اجتماعی
خبرآنلاین با انتشار این ویدیو نوشت: فروش محلول ضدعفونی تقلبی در شیراز ، این سوژه گزارش تحقیقی خبرنگار واحد مرکزی این شهر بود . او تا انتهای مسیر و کشف حقیقت ماجرا را پیگیری کرده و گزارش جذابی تهیه کرده است....

نظرات کاربران

پاسخ دهید