دانلود اپلیکیشن هفت صبح

همسر بایدن چطور او را تنبیه می‌کند؟

جهان
همسر بایدن چطور او را تنبیه می‌کند؟

روزنامه هفت صبح | جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا در جریان استقبال از بازیکنان تیم بیسبال لس‌آنجلس داجرز در کاخ سفید از نحوه مجازاتی که همسرش برایش در نظر گرفته سخن گفت و آن را دستمایه شوخی کرد. بایدن به صحبت‌های کامالا هریس، معاونش اشاره کرد که گفته بود شب پیش از بازی‌های جام‌جهانی قهرمانی بیسبال، همسرش در حالی که لباسی متفاوت از تیم مورد علاقه هریس به تن داشت به خانه وارد شد.

بایدن سپس گفت که با همین مشکل از جانب همسرش روبه‌روست و ادامه داد: وقتی با جیل موافق نیستم، او من را به اتاق خواب لینکلن می‌فرستد تا شب را تنهایی بگذرانم. همسرم اهل فیلادلفیاست؛ از آن دختر‌هایی که عاشق اسب هستند. وقتی من با او موافق نیستم، باید در اتاق خواب لینکلن باشم.

بایدن یکبار دیگر روز جمعه و در مراسمی در انجمن ملی آموزش که همسرش نیز عضو آن است، این سازمان را یک نهاد ضروری دانست و گفت: خوب باید بگویم اگر از این انجمن حمایت نکنم، باید تنها در اتاق خواب لینکلن بخوابم! این گفته‌ها از سوی بایدن دستمایه شوخی کاربران در فضای مجازی شد و یکی از آنها در توئیتر نوشت: شرط می‌بندم بایدن هر شب در اتاق خواب لینکلن می‌خوابد! (ایسنا به نقل از اسپوتنیک)

اتاق‌خواب لینکلن، اتاقی است واقع‌شده در گوشه جنوب‌شرقی طبقه دوم کاخ سفید در ایالات‌متحده آمریکا. از آنجایی که آبراهام لینکلن از این اتاق به‌عنوان دفتر استفاده می‌نمود، به این نام مشهور شده است. به‌طور معمول، رئیس‌جمهور آمریکا در اتاق‌خواب مستر دیگری، در همان طبقه دوم کاخ سفید می‌خوابد.

بازدید اپلیکیشن 39 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید