هشدار پلیس راه مازندران درباره خطر سقوط بهمن در جاده

اجتماعی
هشدار پلیس راه مازندران درباره خطر سقوط بهمن در جاده

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به افزایش دما، احتمال سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی مازندران امروز وجود دارد.

سرهنگ علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به احتمال سقوط بهمن امروز شنبه ۲۶ بهمن ماه در محورهای کوهستانی مازندران، گفت: ضرورت دارد رانندگان با احتیاط بیشتری از گردنه‌ها و مناطق کوهستانی استان عبور کنند و از توقف زیر کوه محلی که احتمال ریزش وجود دارد پرهیز کنند.

او افزود: ریزش بهمن در چند مورد در محورهای کوهستانی استان در چند روز گذشته اتفاق افتاد که خوشبختانه خسارتی نداشت.

سرهنگ قدمی گفت: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک مرکز مدیریت راه ها، هم اکنون ترافیک در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم و روان است.

او افزود: با توجه شرایط جوی و لغزندگی برخی جاده‌های استان رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با تجهیزات لازم در جاده‌ها تردد کنند.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه مدیریت زمان رفت و برگشت نیز بسیار مهم است، گفت: رانندگان حتما قبل از تردد وضعیت مسیر را استعلام کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ شبانه روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کدام دانشگاه‌ها فردا تعطیل هستند؟ کدام دانشگاه‌ها فردا تعطیل هستند؟
اجتماعی
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: به دنبال شیوع کرونا و افزایش تعداد نفرات مبتلا به آن دانشگاه‌های برخی استان‌ها فردا یک شنبه ۴ اسفند تعطیل شدند. شیوع ویروس کرونا در کشور طی چند روز گذشته و قابل انتقال بودن این بیماری باعث شده است که دانشگاه‌های برخی استان‌ها فردا یکشنبه ۴…...
انفجار قطار نیشابور؛ ۱۶سالگی یک فاجعه مرموز انفجار قطار نیشابور؛ ۱۶سالگی یک فاجعه مرموز
اجتماعی
فاجعه انفجار قطار نیشابور که بزرگترین سانحه راه آهن در ایران است، در روز ۲۹بهمن سال ۱۳۸۲، یک روز پیش از انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی در نزدیکی ایستگاه خیام در ۱۷کیلومتری نیشابور رخ داد که در آن ۳۰۰نفر کشته (بعضی روایت‌های غیررسمی تعداد کشته‌ها را ۴۰۰نفر می‌داند) و…...
ماجرای پسر موسوی لاری و‌ زیرگذر استاد معین ماجرای پسر موسوی لاری و‌ زیرگذر استاد معین
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | پس از اعتراض اهالی منطقه به افتتاح ناقص ‌زیرگذر استاد معین، شهردار منطقه ۹ تهران عوض شد. ترکش چند روز پیش افتتاح ناقص زیرگذر استاد معین که اعتراض‌های گسترده اهالی منطقه را در پی داشت، پیروز حناچی شهردار‌ تهران، شهردار منطقه ۹ را برکنار کرد و…...

پاسخ دهید