هشدار هواشناسی به رانندگان

اجتماعی
هشدار هواشناسی به رانندگان

ایرنا نوشت: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، با تشدید فعالیت سامانه بارشی کشور از فردا پنجشنبه ۱۹ دی ماه تا شنبه ۲۱ دی ماه شاهد رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور خواهیم بود.

به گزارش سازمان هواشناسی، با تشدید فعالیت سامانه بارشی در کشور، پنجشنبه ۱۹ دی ماه شاهد بارش برف در کهگیلویه و بویراحمد با حداکثر ۲۰ تا ۳۰ سانتیمتر، رگبار باران در جنوب غرب فارس، بوشهر، جزایر واقع در سواحل بوشهر خلیج فارس، جنوب شرق خوزستان با حداکثر ۲۵ تا ۳۵ میلیمتر خواهیم بود.

همچنین روز جمعه ۲۰ دی ماه بارش برف در دامنه‌های زاگرس جنوبی در استان کرمان با حداکثر ۲۰ تا ۳۵ سانتیمتر، رگبار باران در جنوب کرمان، هرمزگان با حداکثر ۷۰ تا ۱۲۰ میلیمتر، جنوب فارس، جنوب بوشهر، جزایر واقع در شرق خلیج فارس و تنگه هرمز، نیمه شمالی سیستان و بلوچستان، جنوب خراسان جنوبی با حداکثر ۵۰ تا ۶۰ میلیمتر پیش‌بینی شده است.

روز شنبه ۲۱ دی ماه شاهد وقوع رگبار باران در شرق هرمزگان، سیستان و بلوچستان با حداکثر ۶۰ تا ۱۲۰ میلیمتر، باران و برف در جنوب شرق کرمان، نیمه شمالی خراسان جنوبی، نیمه شرقی خراسان رضوی با حداکثر ۵۰ تا ۶۰ میلیمتر خواهیم بود.

این وضعیت شنبه پایان می‌یابد اما در این مدت موجب آب‌گرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها، سیلاب، لغزندگی جاده‌های کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر می‌شود بنابراین توصیه می شود از تردد و توقف در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌ها خودداری و از سفرهای غیر ضروری پرهیز شود، به کارگیری لوازم ایمنی فراموش نشود و تردد در جاده‌های کوهستانی با احتیاط انجام گیرد.

بازدید اپلیکیشن 34 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

زلزله نسبتا شدیدی آذربایجان غربی را لرزاند زلزله نسبتا شدیدی آذربایجان غربی را لرزاند
اجتماعی
زمین لرزه ۴.۷ ریشتری در عمق ۱۱ کیلومتری دقایقی پیش وزنه از حوالی نقده استان آذربایجان غربی را لرزاند. این زمین لرزه در ارومیه نیز نسبتا شدید احساس شد. هنوز گزارشی از خسارات جانی و مالی گزارش نشده است....
شش تغییر مهم در نحوه اجرای طرح ترافیک ۹۹ شش تغییر مهم در نحوه اجرای طرح ترافیک ۹۹
اجتماعی
تغییرات طرح ترافیک در سال ۹۹ روزنامه «دنیای اقتصاد» می‌نویسد: «تغییر اول در طرح ترافیک سال آینده با رشد پنج هزار تومانی مبلغ پایه عوارض که در قالب فرمولی در ضرایب مشخصی ضرب می‌شود، رخ داده است. در تغییر دوم، میزان تخفیف عوارض تردد در هر دو محدوده حلقه اول…...
کلاهبرداری ۸۰۰میلیونی به‌تلافی نپرداختن دوماه حقوق کلاهبرداری ۸۰۰میلیونی به‌تلافی نپرداختن دوماه حقوق
اجتماعی
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری کلاهبردار ۸۰۰ میلیون تومانی خبر داد و گفت: مدیر مالی کلینیک متهم پرونده بود. به‌گفته سرهنگ تورج کاظمی در پی شکایت مالک یک کلینیک زیبایی واقع در کیانشهر مبنی بر کسر موجودی حسابش تیمی از مهندسان پلیس فتا بررسی موضوع را در دستور کار…...

پاسخ دهید