هشدار فدراسیون به علی کریمی و بقیه نامزدهای انتخابات

ورزشی
هشدار فدراسیون به علی کریمی و بقیه نامزدهای انتخابات

کمیته بدوی انتخابات فدراسیون از نامزدها خواست مطابق تعهد کتبی ارائه شده، از هرگونه اظهارنظر جنجال برانگیز علیه هر شخص حقیقی و حقوقی تا زمان برگزاری انتخابات خودداری کنند.

به گزارش ایسنا، روند برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال با معرفی نامزدهای تایید صلاحیت شده پیش می‌رود و روز دهم اسفند اعضای مجمع رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال را به مدت چهار سال انتخاب خواهند کرد.

در چند وقت اخیر علی کریمی، یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال واکنش تندی نسبت به اظهارات علی کفاشیان، نایب رییس فعلی این فدراسیون داشت که گفته بود رییس جدید وارد یک باتلاق خواهد شد.

کریمی در واکنش به این اظهارات، کفاشیان و اعضای فعلی هیات رییسه این فدراسیون را باعث و بانی این وضعیت دانست و تهدید کرد که مدیران فعلی شانس بیاورند که کریمی رییس فدراسیون نشود چرا که در غیر این صورت او به عملکرد آنها در چند سال گذشته رسیدگی خواهد کرد.

واکنش یا به نوعی تهدید کلامی کریمی برای رسیدگی به عملکرد مدیران وقت بازتاب زیادی بین اهالی ورزش داشت و تا مدتی نقل محافل ورزشی بود.

بعد از این اظهارات، کمیته بدوی انتخابات در اطلاعیه‌ای به تعهد کتبی نامزدهای فدراسیون فوتبال برای پرهیز از هر نقل قول تنش زا اشاره کرده و خواستار خویشتن‌داری بیشتری تا زمان برگزاری انتخابات شده است. همچنین در این اطلاعیه قید شده که گزارش این قبیل مسائل به سرپرست و دبیرکل فدراسیون ارائه خواهد شد.

سایت این فدراسیون نوشت: «کلیه نامزدهای محترم انتخابات هیات رئیسه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در زمان ثبت نام به صورت کتبی متعهد شده اند تا هنگام برگزاری انتخابات و در جریان برگزاری انتخابات از هرگونه اظهارنظر تنش زا در مصاحبه یا مناظره های احتمالی علیه هر شخص حقیقی یا حقوقی امتناع نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف انتخاباتی، موضوع را با ذکر دلایل و مستندات به صورت کتبی و محرمانه به رئیس و دبیرکل فدراسیون اطلاع رسانی کنند.

لذا بدین وسیله و ضمن جلب توجه مجدد نامزدهای محترم به الزامات و تعهدات مندرج در مقررات اخلاقی و انضباطی فدراسیون فوتبال از اینکه با رعایت موارد فوق ما را در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه یاری می نمایند سپاسگزاری می شود.»

فدراسیون فوتبال از این قبیل موارد و مصادیق به عنوان تخلف انتخاباتی و برخورد با آن طبق مقررات اخلاقی و انضباطی فدراسیون یاد کرده اما معلوم نیست این موارد باعث رد صلاحیت یا محرومیت از انتخابات هم می‌شود؟

باید دید طرح این موضوع باعث بازدارندگی از اظهارات جنجال برانگیز از سوی نامزدهای ریاست و هیات رییسه فدراسیون خواهد شد یا خیر.

بازدید اپلیکیشن 40 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

خواسته ۱۰میلیاردی بازیکن ۳۵ساله نیمکت‌نشین از استقلال خواسته ۱۰میلیاردی بازیکن ۳۵ساله نیمکت‌نشین از استقلال
ورزشی
مهدی کیانی هافبک تیم فوتبال سپاهان یکی از بازیکنان مدنظر استقلال برای نقل‌وانتقالات زمستانی بود، بازیکنی که در نیم‌فصل اول نتوانست بنا به دلایلی برای زردپوشان اصفهانی بازی کند. کیانی ۳۵ ساله اما، در قبال پیشنهاد استقلال برای یک فصل مبلغ هشت میلیارد تومان و یک فصل و نیم ۱۰…...
فوتبال در اروپا؛ پیروزی منچستر و باخت تاتنهام فوتبال در اروپا؛ پیروزی منچستر و باخت تاتنهام
ورزشی
امروز و امشب در لیگ برتر انگلستان، وستهام ۲-۱ تاتنهام را شکست داد تا شرایط برای مورینیو سخت شود. استون ویلا هم در زمین خود ۲-۱ مغلوب لسترسیتی شد. در مهم ترین دیدار امشب، آرسنال در زمین خود با نتیجه ۱-۰ به منچسترسیتی باخت. این هشتمین باخت متوالی توپچی ها…...
خط و نشان علی کریمی برای علی کفاشیان خط و نشان علی کریمی برای علی کفاشیان
ورزشی
بعد از آن که علی کفاشیان در برنامه ورزش و مردم نکاتی را درباره انتخابات و رئیس آینده فدراسیون فوتبال گفت، علی کریمی یکی از کاندیداهای انتخابات و از منتقدان همیشگی کفاشیان پاسخ او را داد و با انتشار یک استوری به نوعی کفاشیان را تهدید کرد. رئیس سابق فدراسیون…...

پاسخ دهید