هشدار بارش برف و سقوط بهمن در ارتفاعات تهران

اجتماعی
هشدار بارش برف و سقوط بهمن در ارتفاعات تهران

اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز وضعیت جوی استان، آسمانی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده برف، کولاک برف و حتی وقوع بهمن پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی روز دوشنبه هواشناسی استان تهران، از امشب تا ظهر چهارشنبه، آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد بخصوص در نیمه جنوبی استان انتظار می رود.

همچنین از عصر چهارشنبه تا عصر پنجشنبه با نفوذ سامانه بارشی، آسمانی ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران و برف، وزش باد شدید در ارتفاعات و احتمال ریزش بهمن وجود دارد.

بر این اساس، از بامداد پنجشنبه تا صبح شنبه کاهش قابل ملاحظه دما بین ۸ تا ۱۵ درجه ای در استان و یخبندان سطح زمین به ویژه در دامنه ها و ارتفاعات دور از انتظار نیست.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای دوشنبه ۱۴ و ۳، سه شنبه ۱۳ و ۴، چهارشنبه ۱۴ و ۱- ، پنجشنبه ۶ و ۴- و جمعه ۵ و ۵- درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ورامین با ۱۴ درجه و فیروزکوه با منفی ۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بود.

بازدید اپلیکیشن 19 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ چه ساعتی است؟ لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ چه ساعتی است؟
اجتماعی
لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران مشخص شد. باشگاه خبرنگاران: کم کم بوی بهار از راه می‌رسد و طراوت مهمان خانه‌های مردم می‌شود، اما نوروز امسال حال و هوایش با سال‌های گذشته کمی فرق دارد؛ لحظه شماری برای ورود به قرن جدید هم البته…...
زنان و مردان ایرانی زمان خود را صرف کدام کارها می‌کنند؟ زنان و مردان ایرانی زمان خود را صرف کدام کارها می‌کنند؟
اجتماعی
نتایج طرح آمارگیری گذران وقت پاییز و زمستان ۹۸ و بهار و تابستان ۹۹ مرکز آمار ایران، نشن می‌دهد مردان ایرانی پس از فعالیت‌های رسیدگی و خودمراقبتی، بیشترین وقت خود را با متوسط زمان چهار ساعت و ۵۹دقیقه صرف اشتغال و فعالیت‌های مربوط به دستمزد می‌کنند. همچنین سومین فعالیتی که…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۷۰۶۵ مورد جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۶۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۴۴ نفر…...

پاسخ دهید