هشدار بارش برف و سقوط بهمن در ارتفاعات تهران

اجتماعی
هشدار بارش برف و سقوط بهمن در ارتفاعات تهران

اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز وضعیت جوی استان، آسمانی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده برف، کولاک برف و حتی وقوع بهمن پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی روز دوشنبه هواشناسی استان تهران، از امشب تا ظهر چهارشنبه، آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد بخصوص در نیمه جنوبی استان انتظار می رود.

همچنین از عصر چهارشنبه تا عصر پنجشنبه با نفوذ سامانه بارشی، آسمانی ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران و برف، وزش باد شدید در ارتفاعات و احتمال ریزش بهمن وجود دارد.

بر این اساس، از بامداد پنجشنبه تا صبح شنبه کاهش قابل ملاحظه دما بین ۸ تا ۱۵ درجه ای در استان و یخبندان سطح زمین به ویژه در دامنه ها و ارتفاعات دور از انتظار نیست.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای دوشنبه ۱۴ و ۳، سه شنبه ۱۳ و ۴، چهارشنبه ۱۴ و ۱- ، پنجشنبه ۶ و ۴- و جمعه ۵ و ۵- درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ورامین با ۱۴ درجه و فیروزکوه با منفی ۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بود.

بازدید اپلیکیشن 19 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ارتباط شیوع کرونا با افزایش جراحی زیبایی بینی ارتباط شیوع کرونا با افزایش جراحی زیبایی بینی
اجتماعی
یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌گوید پس از شیوع کرونا آمار جراحی‌های زیبایی بینی افزایش پیدا کرده است. به‌گفته دکتر محمد علیپور دور کاری بسیار از کارمندان و غیرحضوری بودن دانشگاه‌ها و همچنین داشتن وقت اضافه توسط بسیاری از افراد سبب شده که تمایل به انجام جراحی های…...
آغاز واکسیناسیون کارکنان سازمان بهشت‌زهرا آغاز واکسیناسیون کارکنان سازمان بهشت‌زهرا
اجتماعی
مهر: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: واکسیناسیون کرونا کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ بر اساس اولویت بندی ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت آغاز شد. سعید خال امروز در مراسم آغاز واکسیناسیون کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) با اولویت پرسنل سالن های تطهیر گفت:…...
دردسر جدید در بازارهای خودرو خارج از شهر دردسر جدید در بازارهای خودرو خارج از شهر
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | مهدی محبی، یکی از کاربران توئیتر دو روز پیش رشته‌توئیتی از تجربه خودش هنگام فروش خودرو نوشته بود.او در این خاطره تعریف کرده که در بعضی مراکز معامله خودرو افراد چطور در ظاهر یک معامله را نهایی جلوه می‌دهند و یک روز بعد فروشنده را در…...

پاسخ دهید