هزینه ماهانه سبد خوراکی برای خانواده دو نفره

کاربران ویژه - اقتصادی
هزینه ماهانه سبد خوراکی برای خانواده دو نفره
هزینه ماهانه سبد خوراکی برای خانواده دو نفره

روزنامه هفت صبح، گروه بازار | اگر از آن خانواده‌هایی هستید که ماهی یک‌بار به فروشگاه می‌روند و محصولات مصرفی‌شان در طول ماه را یکجا می‌خرند، احتمالا آخر ماه باید ۹۰۰هزار تومان برای خریدهای خانه کنار بگذارید. این رقم برای یک خانواده دونفره در نظر گرفته شده و حدودی محاسبه شد …

این مطلب برای کاربران ویژه میباشد. برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدیوها باید وارد شوید و یا اپلیکیشن هفت صبح را نصب و به کلیه امکانات دسترسی یابید.

بازدید اپلیکیشن 41 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

وقتی با قیمت یک انار می‌شود کتاب خرید! وقتی با قیمت یک انار می‌شود کتاب خرید!
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، ساعد برقی | دیروز راهی شهر کتاب نیاوران شدم. گذرم افتاده بود و برای فرار از ترافیک نفسگیر این خیابان (خیابان شهید باهنر ) اتومبیلم را در کوره راهی فرعی پارک کردم و به شهرکتاب رفتم. کلی کتاب و مجله جدید وکتابفروشی هم پر از مشتری. اما…...
تغییرات قیمت میوه؛ سمفونی نا‌‌کوک ‌موز ‌و ‌‌پرتقال تغییرات قیمت میوه؛ سمفونی نا‌‌کوک ‌موز ‌و ‌‌پرتقال
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، گروه بازار |‌ قیمت موز در برخی میوه‌فروشی‌ها به ۵۰ تا ۶۰هزار تومان رسیده.البته این قیمت برای انواع درجه یک آن در برخی میوه‌فروشی‌هاست.موزهای ایرانی که اندازه کوچک‌تری دارند با قیمت پایین‌تر و در حدود ۲۸ تا ۳۰هزار تومان فروخته می‌شوند. موز بیچاره حالا بد نام شده…...
مقایسه قیمت‌ ‌گوشت و میوه در تره‌بار ‌‌و بازار مقایسه قیمت‌ ‌گوشت و میوه در تره‌بار ‌‌و بازار
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، گروه بازار | ‌میدان‌های تره‌بار شهرداری‌ها به مرکز توزیع انواع محصولات خوراکی با قیمت تنظیم بازاری تبدیل شده‌اند. دیگر فعالیت آنها محدود به فروش میوه و سبزی نیست و در آنها می‌توانید سراغ گوشت و مرغ تنظیم بازار را هم بگیرید. شاید همین موضوع باعث شده در…...

پاسخ دهید