دانلود اپلیکیشن هفت صبح

نوجوان فداکار ایذه‌ای بر اثر سوختگی درگذشت

اجتماعی
نوجوان فداکار ایذه‌ای بر اثر سوختگی درگذشت

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد: علی لندی، نوجوان ۱۵ ساله که در پی وقوع آتش‌سوزی در یکی از محلات شهر ایذه پیش از رسیدن نیروهای امداد با فداکاری دو نفر را نجات داد، ساعت ۱۲ شب گذشته پس از چند روز بستری در بیمارستان دارفانی را وداع گفت و آسمانی شد.

آرش نجیمی افزود: این نوجوان فداکار و قهرمان ملی با سوختگی حدود ۹۰ درصد، و پس از اقدامات اولیه در بیمارستان طالقانی اهواز برای سیر مراحل درمان خود به بیمارستان امام موسی کاظم اصفهان اعزام شده بود، بدلیل سوختگی زیاد جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وزیر کشور در زمان بستری شدن علی لندی، برای تسریع در روند درمان این نوجوان فداکار در تماس با استاندار اصفهان به وی ماموریت داد تا با حضور مستقیم در بیمارستان، وضعیت درمانی نوجوان فداکار ایذه ای را پیگیری و نتیجه را به وزیر کشور گزارش کند.

بازدید اپلیکیشن 65 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. خوندن مطلب راحته اما فکر کنین یک روغن رو دستتون بپاشه چقدر درد میگیری این بچه کل بدنش سوخته . خودشو به اتیش زده. حیف صدهزار حیف امسال مثل این بچه باید همه جا باشن.این ادم الگو خیلی ها هست .خدا به مادرش صبر بده .و هزاران افرین برای داشتن چنین فرزندی باید دست این مادر با این تربیتش بوسه زد

پاسخ دهید