نوبخت : با حذف چهارصفر زندگی آسان‌تر می‌شود!

اقتصادی
نوبخت : با حذف چهارصفر زندگی آسان‌تر می‌شود!

ریس سازمان برنامه و بودجه در خصوص حذف چهار صفر از پول ملی، تصریح کرد: اگر از این طرح که به منظور آماده کردن فضای جامعه با محاسبات تومان بوده انتظار داشته باشیم که شاخص‌های اقتصادی را متحول کند با برنامه‌های دیگری این امر انجام می‌شود، قطعا با عنایت به اینکه مبانی محاسباتی مردم عمدتا براساس تومان است، با این کار زندگی مردم آسانتر خواهد شد.
به گزارش ایسنا ،‌ محمدباقر نوبخت اظهار کرد: این توفیق حاصل شد که در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری در خدمت مردم باشم، از این به بعد باید بیش از گذشته به این استان سفر و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی را دنبال کنم.
وی افزود: چند پروژه مهم در چارچوب اقتصاد مقاومتی در این استان مطرح است که برای ارزیابی و سرعت بخشیدن به آن‌ها این سفر انجام شد، اتصال این استان به شبکه سراسری ریلی است و محور شهرکرد به لردگان که بخش‌هایی از آن باقی مانده و آن‌ها را باید به اتمام رساند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اساسا تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی برای کمک به تولیدکنندگان است که این جلسه امروز تشکیل خواهد شد به همین جهت در قانون بودجه تبصره ۱۸ که برای ۹۸۸ هزار فرصت شغلی هشت برنامه تعریف کردیم برای این استان هم همین وضعیت وجود دارد که در جلسه ستاد فرماندهی استان این تعداد از برنامه‌های که برای تولید و اشتغال در استان فراهم می‌شود را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.
وی در خصوص حذف چهار صفر از پول ملی، تصریح کرد: اگر از این طرح که به منظور آماده کردن فضای جامعه با محاسبات تومان بوده انتظار داشته باشیم که شاخص‌های اقتصادی را متحول کند با برنامه‌های دیگری این امر انجام می‌شود، قطعا با عنایت به اینکه مبانی محاسباتی مردم عمدتا براساس تومان است نشان می‌دهد این موضوعی امری واقعی است و با این کار زندگی مردم آسانتر خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 39 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مقایسه قیمت بیمه‌بدنه در‌ سامانه‌های فروش آنلاین مقایسه قیمت بیمه‌بدنه در‌ سامانه‌های فروش آنلاین
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، احمدرضا نجفی | ‌سامانه‌های استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه امکان مقایسه حق بیمه شرکت‌های مختلف را برای کاربر فراهم کرده‌اند، اما این پایان ماجرا نیست. بررسی‌ها نشان می‌دهد، نرخ‌های اعلام‌شده در این سایت‌ها با یکدیگر متفاوت است و بیمه در بعضی از آنها با قیمت پایین‌تر…...
کره‌ای‌ها از بازار لوازم خانگی ایران رفته‌اند یا هستند؟ کره‌ای‌ها از بازار لوازم خانگی ایران رفته‌اند یا هستند؟
اقتصادی
اردیبهشت ماه امسال مطالبی مبنی بر خروج برخی برندهای لوازم خانگی کره‌ای از ایران منتشر شد،‌ اما یک مقام مسئول در این شرکتها آن را تکذیب کرد. چند روز بعد مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نیز اعلام کرد که خطوط تولید شرکت‌های سامسونگ…...
سیمای تولیدات صنعتی طی دو دهه اخیر سیمای تولیدات صنعتی طی دو دهه اخیر
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، آرش پورابراهیمی | هرچند که بالا و پایین‌ شدن‌های روزانه قیمت‌ها معمولا بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند اما روندهای بلندمدت در بسیاری از مواقع تصویر جامع‌تری را از اقتصاد یک کشور ارایه می‌دهند. یکی از این تصاویر جذاب را می‌توان در میان داده‌های مربوط به تولیدات صنعتی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید