خبر فوری : انتخابات هیات رئیسه دائمی مجلس یازدهم فردا انجام می‌شود

نصب برچسب‌های فاصله اجتماعی در فروشگاه‌های شهروند

اجتماعی
نصب برچسب‌های فاصله اجتماعی در فروشگاه‌های شهروند

عضو شورای شهر تهران از وعده مدیرعامل فروشگاه شهروند برای نصب برچسب‌های حفظ فاصله بین فردی هنگام خرید شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، مجید فراهانی در پست اینستاگرامی خود نوشت: امروز از یکی از فروشگاههای شهروند بازدید کردم و خوشبختانه مواد ضد عفونی کننده دست و دستکش پلاستیکی قسمت ورودی گذاشته شده بود. چرخ‌های کالا به هنگام تحویل به متقاضیان ضد عفونی می‌شود اما در هنگام تسویه حساب متاسفانه فاصله بین فردی رعایت نمی‌شد.

با مدیرعامل محترم شهروند تماس گرفتم و پیشنهاد کردم بر روی زمین در آستانه هر صندوق نشانه هایی طراحی و نصب شود تا افراد فاصله ایمن را رعایت کنند.

پس از آن مدیرعامل، تصویر طراحی شده برای نصب بر روی زمین را برایم فرستاد و قول داد تا آخر هفته در همه فروشگاههای شهروند نصب و مورد استفاده قرار بگیرد.

بازدید اپلیکیشن 44 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ماه رمضان امسال چقدر خرج دارد؟ ماه رمضان امسال چقدر خرج دارد؟
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، گروه بازار | رمضان امسال یک خانواده چهار نفره باید به‌طور متوسط روزی حدود ۴۳هزار تومان برای وعده‌های افطار، شام و سحری هزینه کند. رسیدن به این عدد ساده است؛ آخرین اطلاعات از میزان مصرف محصولات خوراکی در هر خانواده ایران نشان می‌دهد برای کل ماه مبارک…...
رقابت نفسگیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رقابت نفسگیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، فرید عطارزاده | حقایق درباره هفت سوپرمارکت بزرگ کشور که این روزها سود قابل توجهی کسب می‌کنند. در این روزهای کرونایی، چند صنف و شغل وجود دارند که برخلاف دیگر مشاغل نه تنها از سود آن‌ها کم نشده بلکه فروششان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده…...

پاسخ دهید