نتیجه دست ندادن ترامپ با پلوسی

جهان
video
نتیجه دست ندادن ترامپ با پلوسی

دونالد ترامپ که پس از ناکامی استیضاح، به سخنرانی وضعیت کشور رفته بود، حاضر نشد با نانسی پلوسی رهبر دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آمریکا دست دهد؛ اتفاقی کم‌سابقه در تاریخ سیاسی آمریکا. نانسی پلوسی نیز تک تک برگه‌های سخنرانی ترامپ را پاره کرد.
به نوشته تابناک، خبرنگار الجزیره گزارش کرد، با وجود اینکه در برخی موارد با تشویق کردن بخش‌هایی از صحبت‌های ترامپ رو تایید کرده بود اما این اقدام آخر یعنی همه صحبت‌های او را رد می‌کند.
روئسای جمهور ایالات متحده آمریکا در جلسه مشترک نمایندگان مجلس نمایندگان و سنای کنگره ایالات متحده آمریکا سخنرانی سالیانه‌ای انجام می‌دهند که اصطلاحاً «سخنرانی وضعیت کشور / State of the Union Address» نام دارد.
این سخنرانی به نطق وحدت نیز مشهور است. در این سخنرانی‌ها رؤسای جمهور عمده‌ترین برنامه‌های کاری خود را در عرصه داخلی و خارجی برای یک سال بعد تشریح می‌کنند.

بازدید اپلیکیشن 205 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

افتتاح به شیوه ترامپ افتتاح به شیوه ترامپ
گوناگون
توئیت پرس با انتشار این ویدیو نوشت: ترامپ با لیموزین خود فصل جدید رقابتهای اتومبیل‌رانی ناسکار را افتتاح کرد!...
استرس روزانه ایرانیان‌ در آمریکا استرس روزانه ایرانیان‌ در آمریکا
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح | گزارش گاردین از روزگار «ایرانی-آمریکایی‌‌»‌ها در دوران تحریم و ترامپ. * گاردین در گزارشی از تاثیرات مختلف تحریم‌ها در زندگی ایرانی-آمریکایی‌ها نوشته است. ایرانی‌های ساکن در آمریکا به گاردین از نگرانی‌شان نسبت به تاثیرگذاری تحریم‌های آمریکا بر دوستان و خانواده‌شان و از پیامد این سیاست‌ها بر…...
تسویه حساب ترامپ با شاهدان استیضاح تسویه حساب ترامپ با شاهدان استیضاح
جهان
‌ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در پی «خانه‌تکانی» در میان کارکنان کاخ‌ سفید است. ترامپ بعد از تبرئه‌شدن از دو اتهام «سوءاستفاده از قدرت» و «مانع‌تراشی در عملکرد کنگره»، انتقام را از شاهدانی که در جریان تحقیقات ویژه استیضاح او در کنگره شهادت داده بودند، شروع کرده است. به گزارش…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید