دانلود اپلیکیشن هفت صبح

کشتی فرنگی قهرمانی جهان؛ صعود ساروی و یوسفی و حذف مردانی

ورزشی
کشتی فرنگی قهرمانی جهان؛ صعود ساروی و یوسفی و حذف مردانی

در یک چهارم نهایی وزن ۹۷ کیلوگرم رقابت های جهانی کشتی فرنگی محمدهادی ساروی مقابل گئورگ ملیا از گرجستان قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر یک مقابل این حریف به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

ساروی پس از استراحت در دور اول، دور قبل شش بر چهار آرتور سارگسیان قهرمان زیر ۲۳ سال اروپا از روسیه را شکست داد و برای فینالیست شدن باید عصر امروز به مصاف حریف خود برود. فرنگی کار ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو مدال برنز را برگردن آویخت.

پیش از او، مهرداد مردانی در یک چهارم نهایی وزن ۶۰ کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهانی به مصاف گئورگ غریبیان از ارمنستان رفت و با نتیجه دور از انتظار هفت بر صفر باخت و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند. حریف ارمنی مهرداد مردانی دور قبل رابرتز از آمریکا را شکست داده بود. مردانی دور قبل با نتیجه ۱۱ بر۳ رضوان آرنات دارنده مدال برنز اروپا از رومانی را شکست داد. ملی پوش ایران باید منتظر فینالیست حریف باشد تا برای کسب مدال برنز شانس داشته باشد.

از آن طرف و در یک چهارم نهایی وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان علی اکبر یوسفی به مصاف اسکار مارویک از نروژ رفت و با نتیجه ۲ بر یک این حریف را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد. او در دور اول استراحت داشت و در یک هشتم نهایی با داوید اوواسپیان دارنده مدال زیر ۲۳ سال جهان مبارزه کرد و با نتیجه ۶ بر یک این حریف را از پیش رو برداشت. یوسفی برای فینالیست شدن عصر امروز به مصاف رقیب خود می رود.

بازدید اپلیکیشن 8 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید