نامزد ریاست جمهوری آمریکا: به برجام باز می گردم

سیاسی
نامزد ریاست جمهوری آمریکا: به برجام باز می گردم

«کریستن جیلیبرند» سناتور آمریکایی که یکی از نامزدهای حزب دمکرات برای ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ این کشور است، وعده داد که در صورت رسیدن به ریاست جمهوری، واشنگتن را به برجام بازمی گرداند.

جیلیبرند که در یک اندیشکده سیاست خارجی سخن می گفت، سیاست خارجی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را باعث تضعیف موقعیت این کشور در جهان دانست.

وی گفت: رئیس جمهوری ایالات متحده (ترامپ) با اقداماتش از تبانی ستاد انتخاباتی اش با روسیه گرفته تا تقابل غیرمسئولانه با ایران، باعث تضعیف امنیت و موقعیت آمریکا در جهان می شود.

سناتور دمکرات همچنین افزود: وقتی ما با متحدانمان همکاری کنیم، آمریکا قوی تر می شود. بهانه گیری ترامپ در مورد توافق هسته ای باعث شد که ایران غنی سازی اورانیوم را ازسر بگیرد. من به عنوان رئیس جمهوری، تا زمانی که ایران پایبندی خود به برجام را حفظ کند به متحدانمان در این توافق خواهم پیوست.

منبع: ایرنا

بازدید اپلیکیشن 90 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

انتقاد از فیس‌بوک به دلیل سکوت در برابر ترامپ انتقاد از فیس‌بوک به دلیل سکوت در برابر ترامپ
سیاسی
هفت صبح - مارک زاکربرگ مدیر فیس بوک تاکنون در برابر نوشته های دونالد ترامپ واکنشی نشان نداده اما در مقابل، توییتر، بر روی یکی از نوشته های ترامپ، برچسب راستی آزمایی زد و دیگر نوشته ترامپ با علامت هشدار «خشونت آمیز بودن محتوا» از سوی تویتر روبه رو شد.…...
قالیباف: مطمئنم مردم از نظام خسته نشده‌اند قالیباف: مطمئنم مردم از نظام خسته نشده‌اند
سیاسی
محمد باقر قالیباف؛ رئیس مجلس با تاکید بر اینکه در حوزه داخلی سطح اعتماد مردم به اصل نظام اسلامی و باور‌های آن بالاست، اما نارضایتی‌ها از بعضی عملکرد‌ها اجرایی وجود دارد گفت: بعضی فکر می‌کنند مردم از نظام اسلامی خسته شده‌اند که ابدا چنین چیزی نیست؛ نمونه‌اش بیش از ۵…...
ایران به حمایت‌ از سوریه با قدرت ادامه می‌دهد ایران به حمایت‌ از سوریه با قدرت ادامه می‌دهد
سیاسی
رییس جمهور ایران قانون سزار را غیرانسانی و یک تروریسم اقتصادی خواند و تاکید کرد: این اقدامات نامشروع و غیر انسانی رژیم آمریکا هیچ خللی در اراده ملت های دوست با سوریه ایجاد نمی‌کند. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی طی سخنانی در اجلاس فوق العاده روسای…...

نظرات کاربران

  1. سلام، خسته نباشید خدمت admin محترم،
    اجازه دارم بپرسم آخرین اخباری که به تاریخ ۳ مرداد مثل این خبر روی سایت ۷صبح آنلاین منتشر شده اند در روزنامه پنجشنبه۳مرداد چاپ شده اند یا در روزنامه ۷صبح شنبه ۵مرداد چاپ خواهند شد؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید
    باتشکر

پاسخ دهید