دانلود اپلیکیشن هفت صبح

نازنین و کیمیا؛ داستان قلب‌هایی که تا ابد برای ایران می‌تپند!

ورزشی
نازنین و کیمیا؛ داستان قلب‌هایی که تا ابد برای ایران می‌تپند!

کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی که با پرچم تیم پناهندگان در المپیک حاضر است، امروز ناهید کیانی، هم‌تیمی و رفیق قدیمی خود را شکست داد اما با شکست از نماینده روسیه به دیدار رده‌بندی رفت تا برای مدال برنز بجنگد. درباره رویارویی علیزاده و  کیانی روضه‌خوانی زیاد شنیده‌ایم اما اگر حال و حوصله داشتید عکس پایین را بزرگ کنید و به رنگ‌هایی که کیمیا علیزاده برای فونت اسمش روی کمربند انتخاب کرده دقت کنید! همین!

المپیک+۲۰۲۰ +کیمیا+علیزاده
باور کنید هرکجا باشیم، قلبمان همیشه برای ایران می‌تپد

از این طرف فکر می‌کنم داریم در حق نازنین ملایی هم بی‌انصافی می‌کنیم. اخبار موفقیت بزرگ قایقران تیم‌ملی کشورمان بازتاب کمی داشته در حالی که او گل کاشته و به مرحله نیمه نهایی صعود کرده است. از این نظر باید خدا قوت گفت ولی خب گفتگوی این ورزشکار پس از کسب این موفقیت، نکته‌های قابل‌توجهی در دل خود دارد. به این قسمت دقت کنید: ورزشکاران کشورهای دیگر به محض اینکه مسابقه تمام می‌شود جلیقه‌های یخ دارند و مربیانشان سریع آن جلیقه‌ها را می‌آورند تا تنشان کنند و در این گرمای شدید هوا زودتر ریکاوری شوند اما مربی من مجبور است حوله را در آب سرد خیس کند و آن را به من بدهد.

نازنین ملایی موفق شد در مسابقات قایقرانی روئینگ تک نفره زنان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند. کارشناسان بخشی از این موفقیت را مدیون فیزیک نازنین مولایی می‌دانند: من سبک وزن هستم و در رقابت با سنگین وزن ها توانستم موفق شوم و همه از جثه کوچکم متعجب بودند.

بازیهایآسیایی قایقرانی
نازنین ملایی هم موفق شده به نیمه‌نهاییقایقرانی روئینگ تک نفره زنان برسد
بازدید اپلیکیشن 125 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. توی این سال ها چه بسیار کسانی که رنگ سبز و سفید و قرمز پوشیدند و فَرَوَهر به گردن و دست انداختند و رفتند خدمت مقامات آمریکایی و کانادایی و اروپایی عریضه دادند که” لطفا ایران رو تحریم کنید! “”لطفا به ایران حمله کنید و ایران رو آزاد کنید!!!”جهت استحضار نویسنده ی محترم این مطلب، خانم “مریم قجرعضدانلو” هم همچنان به سه رنگ سبز و سفید و قرمز علاقه ی وافر دارند!!!!!!!!!!

پاسخ دهید