دانلود اپلیکیشن هفت صبح

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

ورزشی
میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

سایت گل در گزارشی از میزان دارایی خالص کریستیانو رونالدو پرده برداشت.

کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد بازگشت و توانست در ۲ بازی نخست خود ۳ گل به ثمر رساند تا نشان دهد هنوز هم در سن ۳۶ سالگی می تواند به یک ابرستاره بدل شود.

او در تابستان کنونی تصمیمش را گرفته بود و می خواست از تورین جدا شود و دلش می خواست به اولدترافورد بازگردد. در حالی که بسیاری فکر می کردند او راهی منچسترسیتی شود، رونالدو در یک انتقالی جذاب و البته با کاهش دستمزد نسبت به یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت. با اینکه رونالدو تصمیم گرفت با کاهش دستمزد، بازگشتش به اولدترافورد هموارتر شود ولی او همچنان یکی از بیشترین حقوق های تاریخ فوتبال را دریافت می کند و بالاتر از دخیا گران‌ترین بازیکن شیاطین سرخ است.

به گفته نشریه معتبر «فوربز»، رونالدو سومین ورزشکار دنیاست که بیشترین دستمزد را دریافت می کند. او ۱۲۰ میلیون دلار از فوتبال که ۴۰ میلیون دلار از اتفاقات خارج از فوتبال بدست می آید، دریافت می کند.

کونور مک گرگور، مبارز UFC در رده اول قرار دارد و لئو مسی در پاریس در رده دوم قرار گرفته است.

*دستمزد خالص رونالدو چقدر است؟

طبق گزارش رسانه های آماری در اروپا، حقوق رونالدو نزدیک به ۴۸۰ هزار پوند در هفته است و او از دخیا که پیشتر گران ترین بازیکن یونایتد بود، نزدیک به ۱۰۰ هزار پوند در هفته بیشتر دستمزد می گیرد.

دستمزد رونالدو در سال به ۲۳ میلیون یورو می رسد که طبق این آمار رونالدو نزدیک به ۷ میلیون یورو حقوقش را نسبت به یوونتوس کاهش داده است.

بازدید اپلیکیشن 55 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید