موضع روزنامه دولت درباره یک روحانی دلواپس!

سیاسی
موضع روزنامه دولت درباره یک روحانی دلواپس!

روزنامه ایران با اشاره به اظهارات شیخ علیرضا پناهیان نوشت:یکی از روحانیون دلواپس به موضوع تن ندادن نمایندگان مجلس به شفافیت آرای نمایندگان حمله کرد.

وارد درستی یا نادرستی این تصمیم نمایندگان نمی شویم ولی این را می‌دانیم که این تصمیم جدیدی نیست، چهل سال است که مجلس بر همین اساس رفتار می‌کرده است، چرا درباره مجالس قبلی چنین نقد تندی را روا نداشته‌اند؟

به علاوه اگر این آقای منتقد خیلی طرفدار شفافیت است، چرا مقاومت برخی نهادها را در برابر قانون مصوب همین مجلس درباره انتشار لیست حقوقی آنان نقد نمی‌کند؟ چرا به مجمع تشخیص که مانع انتشار لیست ثروت مسئولان شد نمی‌پردازند؟ چرا خواهان علنی شدن دادگاه‌ها و مذاکرات شورای نگهبان نمی‌شود؟

دولت تاکنون بارها و بارها اعلام کرده که قانون شفافیت دریافت‌های عمومی را اجرا می‌کند ولی برخی از قوا و نهادهای خاص از تن دادن به آن استنکاف می‌کنند! چرا سخنران انقلابی و عاشورایی، هیچ اشاره‌ای به نقض قانون از سوی این قوا و نهادها نمی‌کند؟
مشکل دوم این اعتراض مهم‌تر است که نقد خود را با لحن بسیار توهین‌آمیز و تند علیه دو قوه کشور می‌گوید، که اگر یک مورد از این سخنان علیه غیر از این دو قوه گفته شود، بسرعت با گوینده برخورد می شود . چگونه است که این سخنران تا این حد با لحن تند و خارج از نزاکت و به تعبیری مصداق مواد قانون مجازات است، علیه قوه مجریه و مجلس سخن بگوید؟

بازدید اپلیکیشن 102 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بازداشت یک ایرانی در نزدیکی تفریحگاه ترامپ بازداشت یک ایرانی در نزدیکی تفریحگاه ترامپ
سیاسی
خبرگزاری فارس: پایگاه خبری «دیلی میل» خبر داد که پلیس آمریکا یک شهروند ایرانی را که یک چاقو در دست داشته در پالم بیچ ایالت فلوریدا بازداشت کرده و گروه چک و خنثی بمب نیز به جستجوی خودروی این فرد در نزدیکی فرودگاه پرداخته است. این فرد به بازداشتگاه منتقل…...
ستایش اردشیر زاهدی از سردار سلیمانی ستایش اردشیر زاهدی از سردار سلیمانی
سیاسی
اردشیر زاهدی وزیر امور خارجه رژیم پهلوی که سال‌هاست به آمریکا پناهنده شده در ارتباط زنده با بی بی سی فارسی لب به ستایش سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گشود و او را یک سرباز بزرگ وطن نامید....
همه حاشیه‌های سفیر انگلیس در ایران همه حاشیه‌های سفیر انگلیس در ایران
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح | یک: شنبه‌شب بود که رسانه‌ها از دستگیری سفیر انگلیس در جلوی تجمعات دانشگاه امیرکبیر خبر دادند. برخی سایت‌ها ادعا کردند، سفیر انگلیس مشغول ساماندهی تجمعات بوده و به یکی از مغازه‌های این منطقه رفت‌وآمد می‌کرده است، حتی گفته شد که مشغول عکس‌برداری و فیلم‌برداری از تجمعات…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید